Łukasz Szewczyk12.11.2012 (22:21)5 komentarzy

mPay wkrótce dla klientów T-Mobile i Heyah

W najbliższym czasie użytkownicy komórkowych sieci T-Mobile Polska oraz Heyah otrzymają łatwiejszy dostęp do usług mPay. Operator płatności mobilnych podpisał nowa umowę z Polską Telefonią Cyfrową
Zarząd mPay poinformował o podpisaniu istotnej umowy z Polską Telefonią Cyfrową, operatorem T-Mobile i Heyah - jednych z największych sieci komórkowych w Polsce, świadczących pełny zakres usług telekomunikacyjnych dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Przedmiotem umowy jest określenie zasad współpracy mPay i PTC, związanych ze świadczeniem przez mPay usług płatności mobilnych na rzecz abonentów operatora oraz umożliwieniem użytkownikom usługi dostępu za pośrednictwem sieci komórkowej PTC do systemu płatności mobilnych mPay. Umowa została zawarta na czas nieokreślony. O komercyjnym uruchomieniu usługi mPay poinformuje w późniejszym terminie.
mPay

Komentarze (1 - 5 z 5)

I dobrze opcja dobra a poprzez kody ussd jest zdecydowanie wygodniej niż jakby dorzucili dedykowaną aplikację- pominę tutaj, że nie każdy posiada na chwilę obecną smartfona.
 0  
Takie pytanie czy mając zwykły telefon bez internetu można sprawdzić bez opłat stan konta na karcie Heyah?
 0  
@Zuji. Można, logując się na stronie iboa. W innym przypadku zostaje android i ściągnięcie darmowej aplikacji.
 0  
Super wiadomość, dobrze, że też w Heyah, nie tylko dla TM.
 0  
a wiecie ze ten cały mpay kosztuje 2 zl miesięcznie ??
 0