Łukasz Szewczyk19.11.2012 (13:02)25

FunPack z TV 3D i dekoderem w prezencie

Sieć Orange Polska przygotowała nową promocję w ramach której klienci, którzy zdecydują się na zakup FunPack-a (pakietu składającego się z internetu, telefonu oraz telewizji) otrzymają telewizor Samsung Full HD 3D za symboliczną złotówkę i dekoder z nagrywarką za darmo.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 25)

Za taką cenę, takiego telewizora nie kupi. A poza tym CYFRA+, to ma dopiero drogo i to bez neta bez limitów i telefonu... A FUN PACK, to obecna cena 109,90 zł. (bez telewizora). Nikt nie ma tak atrakcyjnej oferty i do tego zniżka na abonament na komórkę w Orange 15 zł. Ja tam jestem zadowolona z ich usług.
 0  
Zamiast dodatkowego tunera dvb mogliby dodać klucz francuski do przykręcenia sobie śruby.
 0  
@bozena2425.Bożenko, jeżeli to ten samsung co pisał poprzednik to kupi.Np. Electro -World-odbiór w sklepie 1894 zł,Euro Rtv 1999zł.
 1  
Witam

Oferta z Telewizorem samsung 3D jest najlepsza jaką mieliśmy. Oczywiście koszt tej promocji jest wyższy niż wcześniejszych ale przy takim telewizorze warto się pokusić. Oferta bezkonkurencyjna dla tych, którzy planowali zakup telewizora na raty. Tu bez kolejek, stresu że odrzucą czy dowalą odsetkami. Faktury Orange można rozłożyć na raty czy prolongować jeśli zmusi nas do tego sytuacja. Dostawa sprzetu i instalacja gratis u przedstawiciela. Obsługuję Wielkopolskę i Zachodniopomorskie. Polecam się i Pozdrawiam - Łukasz 510630850

Dodam że można sobie wziąść takie telewizor na raty i jak policzymy ile w rezultacie dopłacamy do Fun Pack biorąc oferte z telewizorem to okaże się że jest to od 20-50 zł w zalezności od dostawcy rat.
 0  
Zgadza się po za ofertą otrzymujemy rabat Open Orange od 15 zł w zależności od ilości posiadanych usług :)
Przyznam że sam już zakupiłem Fun Packa z telewiorem. Miałem neostradę i akurat kończyła mi się umowa :)
Dlatego wierzę w produkty jakie sprzedaje bo - korzystam z nich. Telewizor chciałem kupić na święta. :)
 0  
@Orange Partner.Po Twoich wpisać widać wyrażnie,że przedstawiciele Orange mają ogromne kłopoty z najprostszym dodawaniem,odejmowaniem,mnożeniem i dzieleniem.
 0  
po mojemu się opłaciło wziąłem funpack (tv fon internet) i mixa za 25zł. miesięcznie wyjdzie 205zł :] a dostałem tv za zeta BEZ FORMALNOŚCI telefon za zeta jakiś dekoder z dyskiem pvr kupon na zakupy i orange free 2gb(darmowe noce bez limitu) ZA DARMO do końca trwania umowy no to ciekawe że się komuś nie opłaca pozdro for all :P
 0  
Oferta wlasnie ze fajna, i pamietajcie duzo jest osob zadluzonych ktorzy nie moga sobie wziasc na raty telewizora, a tu maja taka mozliwosc. Ja skorzystam, lubie orange i neostrada jest the best! jestem juz 6 lat i sobie chwale.
 0  
...
a ja wynegocjowałem w UPC:
internet-30Mb/s +WiFI+bez limitu
telefon - 240min do wszystkich sieci stacjonarnych i komórkowych
telewizja -147kanałów (25HD)
za 95zł/m
montaż 1zł
umowa 24m
uważam że to dobra oferta

cyfrowy Polsat
internet - 1+5 GB LTE150
telefon - 30 min do wszystkich
telewizja - 123(30HD) +HBO
montaż z urządzeniami i anteną ok 400zł
umowa - 29miesięcy
za 110zł
 0  
jak ja lubie ludzi porównujących kablówkę do TP czy NETII jak dzień do nocy...
@up
ale oferta spoko choć z dostępnością kiepsko
 0