Łukasz Szewczyk20.11.2012 (14:00)12 komentarzy

Multimedia Polska: Darmowe połączenia ze stacjonarnego na komórki

Multimedia Polska wprowadza nową taryfę Plan Mobilny, która powstała z myślą o osobach dzwoniących często z telefonu stacjonarnego na telefony komórkowe. Oferuje m.in. darmowe minuty i równe stawki za połączenia do wszystkich największych sieci komórkowych.
Multimedia Polska: Darmowe połączenia ze stacjonarnego na komórki
Sieć Multimedia Polska zaoferowała Plan Mobilny, skierowany do użytkowników telefonów stacjonarnych, dzwoniących często na komórki. W ramach oferty abonent dostaje 120 darmowych minut miesięcznie na połączenia do krajowych sieci stacjonarnych oraz komórkowych: Orange, Play, Plus i T-Mobile. Po wyczerpaniu darmowych minut za połączenia krajowe do sieci stacjonarnych oraz komórkowych użytkownik płaci 0,29 zł za minutę (naliczanie sekundowe po pełnej minucie). Podobnie jak w pozostałych planach taryfowych oferowanych przez Multimedia Polska, w Planie Mobilny połączenia międzynarodowe m.in. do krajów europejskich, USA i Kanady kosztują od 0,30 zł za minutę. Wyróżnikiem oferty jest jedna stawka za połączenia do wszystkich największych sieci komórkowych, w tym Play, do której większość operatorów stosuje wyższe stawki. Multimedia nie pobierają również, jak wielu operatorów, dodatkowej opłaty za inicjację połączenia.Plan Mobilny można kupić za 29 zł miesięcznie. W paczce z internetem (od 6 Mb/s do 120 Mb/s) zapłacimy za tę usługę 23 zł miesięcznie. Tyle samo wyniesie abonament w przypadku zakupienia Planu Mobilnego z telewizją analogową lub cyfrową w pakiecie Komfort. Plan Mobilny uzupełnia ofertę telefoniczną Multimedia Polska, w której do tej pory dostępne były trzy pakiety: Optymalny, Aktywny, Wygodny. Z oferty mogą skorzystać nowi i obecni klienci.
Multimedia Polska

Komentarze (1 - 10 z 12)

W UPC od dawna cos takiego jest. Żadna nowość
 0  
A to Cię zaskoczę: mam UPC i nie mam takiej samej ceny na Play, więc ta oferta Multimedia Polska delikatnie mnie wkurzyła, że muszę tyle więcej płacić!!
 1  
Mądry Polak po szkodzie. Ja też podpisałem umowę z pewnym operatorem, spod znaczku pomarańczy :) a chwilę później okablowali mi blok z Multimedia Polska. I sobie oglądam na klatce ofertę na różne usługi z Multimedia, które są dwa razy tańsze niż u mnie. Takie życie.
 2  
Aż nie wierzyłem i sprawdziłem: rzeczywiście na stronie UPC nie ma mowy o połączeniach z Play, a jak się człowiek głebiej wgryzie to i znajdzie, że są, ale za 80 gr. Sporo. W Multimedia jest 29 gr.
 1  
Trzeba walczyć o abonentów stacjonarnych, bo nie oszukujmy się, zwłaszcza młodzi ludzie nie myślą nawet o zakładaniu telefonów. Takie ceny to jakiś pomysł na to.
 1  
jak się dostaje pakiet usług to i telefon się wciśnie, bo trzy wychodzą taniej niż jedna usługa i kolejne dokupywane oddzielnie :) A jak ktoś dużo siedzi w domu, ale jest starszym człowiekiem nieprzekonanym do komórek to się skusi. Zadzwoni sobie do wnusia na komórę :)
 1  
a mnie najbardziej cieszy, że mam 30 gr do Kanady :)
 0  
Akurat w piatek podpisałem umowę i szczerze dopiero teraz skumałem co dostałem, a dokładnie osoba, która będzie ode mnie mieszkanie wynajmować. Jak będę zachodzić po kasę, to zawsze niby przez przypadek zadzownie obie do USA :)
 1  
A ja do Kanady i USA mam za darmo, a do sieci komórkowych pakietu nie mam, ale po 0,29 zł za minutę. I nieograniczone rozmowy na stacjonarne w Polsce i Europie:)
a tutaj tylko 120 minut...
 0  
A ja mam w Netii telefon na firmę i mam nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych w Polsce, nielimitowane na stacjonarne w Polsce i UE oraz nielimitowane na stacjonarne i komórki w USA i Kanadzie.
 0