Łukasz Szewczyk25.11.2012 (12:40)6 komentarzy

Orange: FunPack z telewizorem za 1 zł i mistrzowską piłką

Sieć Orange Polska przygotowała świąteczną atrakcję dla klientów. Osoby podpisujące umowę na pakiet FunPack z telewizorem za złotówkę, mogą dodatkowo skorzystać z promocji w ramach której otrzymają piłkę Euro 2012.
Sieć Orange Polska kilka dni temu wprowadziła do swojej oferty nową promocję w ramach której klienci, którzy zdecydują się na zakup FunPack-a (pakietu składającego się z internetu, telefonu oraz telewizji) otrzymają telewizor Samsung Full HD 3D za 1 zł i dekoder z nagrywarką za darmo.Okazuje się jednak, że to nie jedyne profity dla klientów korzystających z tej oferty. Od 19 listopada do 31 grudnia 2012 roku (lub do wyczerpania zapasów) trwa promocja "Mistrzowska Piłka" w ramach której można otrzymać replikę piłki Tango 12.Promocja jest skierowana do klientów, którzy w okresie jej obowiązywania: złożą w trakcie rozmowy telefonicznej z konsultantem TP zamówienie na pakiet usług Internet z Usługą TV i Telefonią Internetową na warunkach promocji "Nowa Moc Internetu w FunPacku z telewizorem
za 1 zł"; zawrą umowę o świadczenie usługi, a następnie wyślą SMS o treści SPORT na numer 6500. Piłka będzie wysyłana na koszt operatora w terminie do 30 dni od zawarcia umowy.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Zastanowię się nad ofertą Orange jak będą mieli bonus dla klientów posiadających jednocześnie Internet i telefon stacjonarny :P.
 1  
Telefonia internetowa niby upust na wsszystko, a gdzieś pomiędzy opłata za utrzymanie łącza telefonicznego. A to tylko dlatego ze mamy 3 internetowe uslugi. Juz bez zwykłego telefonu stacjonarnegom, wiec wcisniemy ponad 20 dodatkowej oplaty :P milusioo tylko w Orange
 2  
W FunPack i Neostradzie z nielimitowanymi opłata za utrzymanie łącza wliczona jest już w abonament.
 0  
Taniutko :D
 0  
Ta piłka to jest naprawdę atrakcyjna atrakcja.
 0  
Fajnie. A jesli mam interney i telefon w orange to moge wziąść tylko telewizor i dekoder?
 0