Łukasz Szewczyk20.12.2012 (22:59)29 komentarzy

easyCALL.pl z tabletów i smartfonów z systemem Android

Wszyscy zainteresowani korzystaniem z telefonii internetowej w swoich smartfonach lub tabletach z systemem Android mogą już pobrać aplikację easyCALL.pl z Google Play.
easyCALL.pl z tabletów i smartfonów z systemem Android
Program easyCALL.pl jest dostępny w internetowym sklepie Google Play, w dziale "Komunikacja", jako darmowa aplikacja. Po jej pobraniu i zainstalowaniu na smartfonie lub tablecie, każdy dotychczasowy użytkownik easyCALL.pl może natychmiast zacząć wykonywać połączenia VoIP, o ile tylko znajduje się w zasięgu sieci WiFi lub 3G. Nowi użytkownicy muszą wcześniej założyć konto u operatora. W procesie rejestracji - prowadzonej z poziomu aplikacji - otrzymują oni za darmo numer telefonu z dowolnej strefy numeracyjnej oraz 10 gratisowych minut na połączenia. Minuty te są wyliczone według stawki za połączenia na telefony stacjonarne w Polsce, czyli 7 groszy brutto za minutę, z sekundowym naliczaniem rozmów.Przy pomocy aplikacji możemy wykonywać nielimitowane, bezpłatne połączenia wewnątrz sieci easyCALL.pl, a także dzwonić po bardzo niskich stawkach na inne numery - w przypadku połączeń do wszystkich sieci komórkowych w Polsce jest to 19 groszy brutto za minutę. Aplikacja może się także przydać podczas wyjazdu zagranicę. Za każdym razem, kiedy znajdziemy się tam w zasięgu sieci Wi-Fi, będziemy mogli odbierać i wykonywać połączenia bez kosztów roamingu. Oprócz możliwości dzwonienia, program easyCALL.pl umożliwia też przeglądanie billingów i realizowanie podstawowych funkcji administrowania kontem - np. zastrzeganie własnego numeru, czy blokowanie połączeń z numerów zastrzeżonych. Każdy użytkownik może też przy pomocy darmowych SMS-ów zaprosić swoich znajomych do korzystania z easyCALL.pl i rozmawiać z nimi za darmo.
easyCALL.pl

Komentarze (1 - 10 z 29)

Fajna aplikacja, jak wyjeżdżam za granicę to najlepszy sposób komunikacji z rodziną, zwłaszcza, gdy nie jestem przy komputerze.
 0  
Według mnie jest przydatna, właśnie, jak się jest gdzieś poza Polską. Wiadomo, że wtedy operatorzy strasznie zdzierają.
 0  
Dokladnie, dla emigrantów jak znalazł.
 0  
Easy call może być, aplikacja dobrze sprauję się na LTE przede wszystkim, wtedy naprawdę fajna jakość można uzyskać.
 1  
Dodam, ze 4 grosze za minute to na prade dobra cena
 0  
A czy do Uk minuta rzeczywiście kosztuje 8 groszy? Bo jeśli tak, to ejst bardzo tanio.
 0  
Z tego, co wiem, to tak. No mało racja :) ogólne easy call jest całkiem rozsądnym wyborem.
 0  
@Michu11 tak 8. No tak, nie to jest nie dużo :)
 0  
Apka daje radę :) też mam, ogólnie najlepsze wyjście to pakiecik 500mb-1gb i u nich standardowa taryfa i wychodzą grosze :p
 0