Łukasz Szewczyk24.01.2013 (20:25)1 komentarz

Programistyczny maraton T-Mobile i Mozilli

W sobotę (26 stycznia 2013 roku) w warszawskim klubie Loft44 odbędzie się Firefox OS App Day - warsztaty dedykowane programistom HTML5 oraz deweloperom aplikacji mobilnych. Wydarzenie organizują wspólnie T-Mobile i Mozilla.
Programistyczny maraton T-Mobile i Mozilli
Firefox OS App Day to jedna z wielu realizowanych przez T-Mobile inicjatyw, mających na celu wspieranie innowacyjności i rozwój młodych talentów. T-Mobile, podobnie jak Mozilla, intensywnie działa w obszarze tworzenia nowych rozwiązań technologicznych, przez co cele obydwu marek znajdują wiele punktów wspólnych. Jednym z nich jest środowisko mobilne, kluczowe zarówno dla świata telekomunikacji i mobilnego internetu, jak i programowania. Chcąc dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, T-Mobile i Mozilla wspólnie organizują warszawski Firefox OS App Day - wydarzenie skierowane do deweloperów aplikacji na platformy mobilne, znających technologie HTML5, CSS oraz JavaScript. Jest to jedno z serii ponad 20 spotkań, odbywających się w tym miesiącu na całym świecie. Podczas warszawskiego Firefox OS App Day przedstawiciele T-Mobile i Mozilli opowiedzą o zaawansowanych możliwościach wykorzystania języka HTML5. Po ich wykładach nastąpi część warsztatowa spotkania, podczas której uczestnicy będą mogli w praktyce, pod okiem ekspertów, wykorzystać zdobytą wiedzę i umiejętności.
Aby wziąć udział w App Day, należy zarejestrować się na stronie internetowej. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Dobrze ze firefox OS doczekał sie wsparcia operatora, im większa konkurencyjność na rynku tym lepiej zwłaszcza, że projekt zapowiada się obiecująco.
 1