Łukasz Szewczyk26.08.2014 (13:17)3 komentarze

Wydajny router 802.11ac z modemem ADSL2+od TP-Link

TP-Link wprowadza na rynek router Archer D5, który dzięki wbudowanemu modemowi ADSL2+ oraz szerokiej funkcjonalności sprawdzi się jako centrum zarządzania siecią zarówno w domu jak i małej firmie.
TP-LINK Archer D5
TP-LINK Archer D5
Archer D5 to interesująca propozycja przygotowana przez TP-LINK dla osób szukających uniwersalnego i wszechstronnego routera bezprzewodowego zgodnego z najnowszym standardem 802.11ac. Model ten dzięki wbudowanemu modemowi ADSL2+ oraz portowi Ethernet WAN pozwala na korzystanie z usług praktycznie dowolnego dostawcy Internetu przewodowego.
Archer D5 to nowoczesny, dwuzakresowy router z modemem ADSL2+ działający w paśmie 5 oraz 2,4 GHz, który pozwala na bezprzewodowe przesyłanie danych z prędkością do 1200 Mb/s. Wydajność taka gwarantuje swobodne korzystanie z Internetu, streamingu wideo w jakości HD czy zabawę w gry MMO. Dodatkowym plusem urządzenia jest wbudowany przełącznik gigabitowy za pomocą którego zbudujemy przewodową sieć LAN o wysokiej przepustowości.

Archer D5 wyposażony jest także w dwa złącza USB 2.0 umożliwiające podłączenie i udostępnienie drukarek oraz zasobów zapisanych na zewnętrznych pamięciach masowych. Ponadto produkt TP-LINK oferuje szereg przydatnych opcji, w tym tworzenia sieci bezprzewodowej dla gości (Guest Network), serwera FTP oraz serwera druku oraz zapewnia wsparcie dla najnowszych technologii i standardów - IPv6 czy 802.11ac.

TP-LINK Archer D5 dostępny jest w sprzedaży sugerowanej cenie 499 zł brutto. Produkt objęty jest 24 miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Szkoda, że VDSL2 nie obsługuje...
 4  
Zgadza się, obecnie router który tego nie obsługuje jest... niepełny.
 0  
Będzie nie długo w polskiej ofercie W8890 z modemem VDSL
 0