Łukasz Szewczyk03.08.2015 (16:15)brak komentarzy

Kruger&Matz prezentuje słuchawki Street dla aktywnych

Marka Kruger&Matz wprowadza na rynek dynamiczne słuchawki Street, które zostały stworzone z myślą o każdym, kto kocha muzykę i chce się nią cieszyć w każdej sytuacji. Sprawdzą się w podróży, na spacerze, jak też w zaciszu domu.
Kruger&Matz Street
Kruger&Matz Street to połączenie zestrojonych 40 mm głośników dynamicznych oraz obudowy niwelującej zniekształcenia dźwięku, gwarantujące słuchanie naturalnego i czystego brzmienie muzyki. Co więcej słuchawki prezentują solidną i równą jakość dźwięku w pełnym zakresie pasma przenoszenia z lekko podbitymi tonami niskimi i wysokimi, zapewniając wrażenie przestrzenności dźwięku.
Kruger&Matz Street
Jedną z cech charakterystycznych dla produktów Kruger&Matz jest połączenie funkcjonalności z nowoczesnym designem. Miękkie nauszniki wykonane z ecoskóry, umocowane na regulowanej, a zarazem lekkiej konstrukcji doskonale izolują hałas z otoczenia, a jednocześnie nie powodują zmęczenia uszu po długim czasie słuchania ulubionych utworów.


Street posiadają wypinany kabel oraz składne nauszniki, co sprawia, że w transporcie zajmują niewiele miejsca. Do zestawu dołączone jest też niewielkie, ale za to bardzo praktyczne i trwałe etui, które gwarantuje bezpieczne przechowywanie słuchawek. Kruger&Matz przygotował dwie wersje kolorystyczne słuchawek Street - białą i czarną.

Sugerowana cena detaliczna: 99 zł