Łukasz Szewczyk02.08.2016 (16:11)1 komentarz

Nowy PocketBook Touch Lux 3 Ruby Red

Rodzina flagowych modeli czytników PocketBook Touch Lux wzbogaca się o swojego przedstawiciela w wersji limitowanej. Producent wprowadza właśnie na polski rynek PocketBook Touch Lux 3 Ruby Red.
Twórcy PocketBook Touch Lux 3 Ruby Red inspirowali się klejnotami świata. Wyświetlacz E Ink Carta o rozdzielczości HD 1024x758 pikseli zapewnia wysoki kontrast elektronicznych książek oraz dogodne warunki do czytania dla oczu użytkownika. Czytnik wyposażony jest także w przednie podświetlenie LED, które gwarantuje swobodę korzystania z elektronicznej biblioteczki niezależnie od pory dnia i warunków oświetlenia.
PocketBook Touch Lux 3 Ruby Red
PocketBook Touch Lux 3 Ruby Red
Żarliwi e-czytelnicy staną przed nie lada wyzwaniem zapełnienia pojemnej, 4GB pamięci rubinowego towarzysza. Dla prawdziwych moli książkowych dostępna jest wirtualna półka karty microSD z 32GB miejsca do wykorzystania. Długie tygodnie czytania bez konieczności ładowania baterii upłyną w takt 1GH procesora, który niepodzielnie panuje nad 256 MB pamięci RAM. Tak, jak nieco mniej szykowny brat - PocketBook Touch Lux 3, czytnik w wersji limitowanej obsługuje 18 formatów plików tekstowych i cztery graficznych: JPEG, BMP, PNG, TIFF.

PocketBook Touch Lux 3 Ruby Red
PocketBook Touch Lux 3 Ruby Red
PocketBook Touch Lux 3 Ruby Red jest w stałym kontakcie ze światem, łącząc się za pośrednictwem wbudowanego modułu Wi-Fi z kontem Dropbox, usługami Send-to-PocketBook oraz PocketBook Sync, by szybko, płynnie i bezprzewodowo pobierać nowe treści.

Cena urządzenia - 489 zł.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Do nas nowe, czerwone PocketBooki Touch Lux 3 już dotarły :)
i są jeszcze tańsze, niż w cenie sugerowanej!
 0