Łukasz Szewczyk31.05.2017 (17:43)1 komentarz

CN: "Pora na przygodę" dla fanów Minecrafta

Jedna z popularniejszych gier w historii branży rozrywkowej - Minecraft, doczekała się kolejnego DLC. Tym razem gracze będą mogli się przenieść w świat Finna i Jake'a z kultowego serialu Cartoon Network, "Pora na przygodę".
Kampania Orange w grze Minecraft
Nowa zawartość obejmuje m.in. nowe skórki dla postaci i przedmiotów, dzięki którym gracze będą mogli wcielić się w bohaterów znane z ekranu telewizora. Dodatek pozwoli również odwiedzić różne królestwa Krainy Ooo, takie jak Słodkie, Lodowe, czy Ognia. Jak obiecują twórcy, będzie można w nich spotkać wielu znanych mieszkańców świata "Pory na przygodę", w tym Lodowego Króla, Marcelinę, Królewnę Balonową, Panią Jednorożek i Królewnę Ognia.
Gra sieciowa Minecraft to światowy fenomen - od momentu premiery w 2011 roku swój egzemplarz zdobyło już ponad 100 milionów graczy.

"Pora na przygodę" to jeden z popularniejszych seriali Cartoon Network. Przygody dwójki przyjaciół, Finna i Jake'a, śledzą fani na całym świecie.

DLC jest dostępne do pobrania od 30 maja (Xbox One, Xbox 360, Playstation 3, Playstation 4, WiiU). Premiera wersji mobilnej i PC 22 czerwca (iOS/Android/Windows 10/PC).

Komentarze (1 - 1 z 1)

Witam wygląda to obiecująco ja polecam http://montownia.eu/dzwigi-hydrauliczne
 0