Łukasz Szewczyk21.09.2017 (11:59)brak komentarzy

Bilety24.pl wprowadzają na rynek Biletomat B24

W Filharmonii Narodowej został uruchomiony biletomat serwisu Bilety24. Jest to pierwsze oficjalne otwarcie w Polsce. Kolejny biletomat zostanie uruchomiony podczas inauguracji sezonu artystycznego w Filharmonii Dolnośląskiej.
Biletomat B24 / Fot. materiały prasowe
Biletomat serwisu Bilety24.pl pozwala na samodzielny zakup biletów z możliwością wyboru miejsca z planu sali. Plusem biletomatu jest możliwość korzystania z niego podczas przerwy w działaniu kas biletowych.
Proces zakupu jest prosty i przejrzysty. Każda zakończona transakcja jest potwierdzona wydrukiem biletów, zawierającym wszystkie istotne dane oraz kod kreskowy pozwalający na szybką weryfikację przez bileterów. Biletomat B24 jest zintegrowany bezpośrednio z systemem sprzedaży i rezerwacji biletów - Bilety24 stanowiąc kolejny kanał sprzedaży poza kasami, modułem sklepowym na stronach instytucji czy też ogólnodostępną platformą Bilety24.pl oraz aplikacją mobilną serwisu. Obsługa transakcji płatniczych odbywa się poprzez zainstalowany w urządzeniu terminal obsługujący również płatności zbliżeniowe.

- W chwili obecnej udostępnione wersje urządzenia zostały przygotowane zgodnie z podstawowymi wymaganiami, jednakże w produkcji są już Biletomaty B24 będące rozbudowaną wersją infokiosku. Wyposażone w skaner umożliwią odbiór biletów przysługujących posiadaczom Kart Stałego Klienta, a także doładowanie Kart Podarunkowych - mówi Dyrektor Serwisu Bilety24 Olek Olkowski

Zainteresowanie biletomatem wśród partnerów serwisu Bilety24 jest spore. Obecnie w produkcji czekają kolejne urządzenia, które zostaną wyposażone w oprogramowanie dostosowane do indywidualnych potrzeb instytucji. Zatem w najbliższym czasie należy spodziewać się większej dostępności Biletomatów B24.