Łukasz Szewczyk09.10.2018 (12:20)4

Inteligentne zegarki zastąpią smartfony

Smartwatche są wyposażone w coraz więcej funkcji dotychczas dostępnych tylko w smartfonach. Jak przewidują specjaliści, w przyszłości z powodzeniem będą mogły je całkowicie zastąpić. Oprócz żyroskopu czy pulsometru w zegarkach coraz częściej dostępne są elementy sztucznej inteligencji, takie jak na przykład asystent głosowy.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 4 z 4)

S*anie w banie! Kto poważny założy na rękę takiego kloca z plastiku i gumy pasujący co najwyżej do krótkich majtasów!
 8  
Co to w ogóle za durny tytuł. Żenujące jest takie pierniczenie. Połowa populacji to wielbiciele dużych wyświetlaczy, czyli słabo trafione. Może jeszcze e-book na SW ;)
 4  
znak !/? na końcu artykułu by ułatwił interpretację artykułu.
 0  
może teza z tytułu lekko naciągana ale sprytne zegarki robią się coraz sprytniejsze. Największą zaletą zegarków jest to, że zawsze są tam gdzie mają być i nie trzeba ich szukać. Poza tym powiadomienia są całkiem dyskretne i skuteczne nawet jak odłożysz telefon. Można zatem spokojnie posłuchać muzyki i mieć kontrolę nad tym kto próbuje się skontaktować kiedy czekasz na ważny telefon. Myślę, że każdy kto spróbuje raczej zostanie przy tym rozwiązaniu nawet jak nie wiele z tych funkcji będzie wykorzystywał. Z pewnością rynek będzie rósł.
 0