Łukasz Szewczyk10.04.2019 (14:49)6 komentarzy

Nowa wersja aplikacji player.pl na Samsung Smart TV

Nowa wersja popularnej aplikacji player.pl jest już dostępna na Samsung Smart TV.
Player Samsung Smart TV
Ostanie dwa lata przyniosły prawdziwy przełom na rynku telewizorów, zarówno jeśli chodzi o jakość obrazu, jak i sposób korzystania z ekranu w domu. Polacy kupują coraz więcej telewizorów Ultra High Definition (4K). W 2017 stanowiły one około 30 proc. sprzedaży, a rok później już ponad połowę. Z kolei w przypadku firmy Samsung ten trend zaznacza się jeszcze wyraźniej. Najnowsze dane pokazują, że już ponad 80 proc. kupowanych telewizorów tej marki to modele 4K. Warto także podkreślić, że coraz większą popularność zyskują modele Smart TV, czyli telewizory, które podłączamy do Internetu. Doskonałym przykładem są nowe QLED TV, które do sieci podłącza już 80 proc. użytkowników.
- Dzięki nowej aplikacji i doskonałej jakości telewizorów Samsung użytkownicy mogą oglądać nowości z wiosennej ramówki TVN i Discovery Polska w jakości 4K. Wśród nich są najnowsze produkcje, takie jak "Odwróceni. Ojcowie i córki", "Diagnoza", czy "Chyłka - Zaginięcie - mówi Maciej Gozdowski, managing director, player.pl.

Dostęp do aplikacji możliwy jest także za granicą. Z myślą o Polakach mieszkających w Wielkiej Brytanii oferta player.pl na telewizory Samsung Smart TV została rozszerzona o kanały live: ITVN, ITVN Extra oraz TVN24.

Nowa wersja aplikacji player.pl dostępna jest bezpłatnie na wszystkich telewizorach Samsung Smart TV. Można ją pobrać ze sklepu z aplikacjami "Apps". Aby mieć ją zawsze pod ręką wystarczy dodać ją do strony głównej - korzystając z opcji "dodaj do strony głównej". Dzięki temu będzie wyświetlać się w dolnym pasku nawigacji.

Komentarze (1 - 6 z 6)

A KIEDY NA DEKODERACH NC+???
 1  
Na android TV nie da sie tego oglądać. Koszmarnie sie zawiesza, otwiera godzinami. zrezygnowałem z prób.
 3  
W ogóle ta aplikacja to jakiś koszmar! I to nie tylko na AndroidTV! Najgorsza jaką znam i właśnie dla tego z niej nie korzystam by się nie denerwować! 500 lat świetlnych z Netflixem czy HBO Go! I nie chce mi się wierzyć by programiści nie mogli jej zrobić porządnie!!!
 3  
Macie rację.Nawet na smartfonie się wiesza,dowalone reklam,i wkółko się wszystko wczytuje i wczytuje.
 2  
Na LG też kiepsko chodzi. Aplikacja nie pamieta danych logowania.
Kazde logowanie do aplikacji wymaga generowania kodu na kompie i ponownej rejestracji urządzenia.
 2  
Na LG Smart TV totalna katastrofa, zawiesza sie co chwile, zmarnowane pieniadze. Player to g&&&&. nie polecam.
Sebastian Izdebski 15.05.2019 (9:19:08)
 0