Łukasz Szewczyk30.01.2009 (16:00)1 komentarz

DivX certyfikuje dekoder ADB

Firma cyfrowych mediów DivX certyfikowała dekoder ADB-3810TW IPTV firmy Advanced Digital Broadcast (ADB). Dekoder posiadający logo DivX Certified, będzie dostępny na terenie całej Europy.
Firma ADB sprzedała ponad 11 milionów dekoderów dla platform telewizji cyfrowej: kablowej, internetowej (IP), satelitarnej i naziemnej. Dekoder ADB-3810TW pozwala na odtwarzanie wysokiej jakości video w formacie DivX, przy użyciu portu USB lub dostępnych poprzez domową sieć protokołów UPnP/DLNA lub Internetu.
Produkt poszerza obecność DivX na rynku dekoderów i dołącza do rodziny urządzeń, oznaczonych logo DivX Certified, takich jak: odtwarzacze Blu-ray, telewizje cyfrowe, telefony komórkowe, osobiste odtwarzacze oraz zestawy samochodowe.

- Integrujac technologię DivX z naszymi produktami, czynimy kolejny krok na drodze przekształcania zwykłego odbioru telewizji w wyjątkowe multimediane wydarzenie. Wspieramy konwergencję multimediów i cieszymy się ze współpracy z DivX, która jest ważnym krokiem na drodze urzeczywistniania tej wizji - mówi Francois Pogodalla, ADB CEO.

Dekoder ADB-3810TW, zbudowany w oparciu o wielokrotnie nagradzaną serię 3000, jest zaawansowanym urządzeniem, pozwalającym na odtwarzanie obrazu w standardach kompresji MPEG-2 i H.264/MPEG-4 z zaawansowanym systemem kodowania (AVC) i DivX oraz kodeków Windows Media Video, Audio oraz Flash Video.
DivX

Komentarze (1 - 1 z 1)

Czy dekoder ADB będzie działać z Cyfrą+? Mam bardzo pozytywne wrażenia z obcowania z dekoderem n-ki i raczej negatywne "defaultowym" dekoderem HD PVR Philipsa, jaki dają w C+.
 0