Łukasz Szewczyk14.09.2010 (21:05)20 komentarzy

Technologia nTurbodekodera nagrodzona

ADB, dostawca technologii na światowe rynki telewizji cyfrowej otrzymał dwie nagrody CSI, m.in. za hybrydowe rozwiązanie zastosowane w dekoderze ADB 5720SX (Turbodekoder HD telewizji "n").
Firma ADB otrzymała nagrody w kategoriach "Najlepsza Interaktywna Technologia i Aplikacja" oraz "Najbardziej obiecująca technologia zorientowana na użytkownika" za autorską grafikę Carbo oraz hybrydowe rozwiązanie dekodera ADB 5720SX.
Dekoder ADB 5720SX został zgłoszony do konkursu jako hybrydowa ("three way") platforma, umożliwiająca konwergencję treści dostarczanych z różnych źródeł. Tym samym, sędziowie docenili zaawansowaną technologię pozwalającą operatorom Pay-TV, na połączenie w jednej platformie treści nadawanych naziemnie, kablowo, satelitarnie czy IP. Zastosowanie w tej platformie aplikacji CARBO daje odbiorcom łatwy i szybki dostęp do treści, a możliwość ich konwergencji daje ogromne szanse branży Pay-TV.

Nominując zwycięzców do nagród CSI 2010, komisja sędziowska doceniła także możliwości aplikacji autorstwa ADB. Unowocześniona i wykonana w wersji 3D grafika CARBO charakteryzuje się hybrydowym menu, łatwą obsługą treści video czy szybką zmianą kanałów.
ADB

Komentarze (1 - 10 z 20)

Gratulacje.
Jest to najlepszy dekoder w Polsce
 0  
Na ch.. mi taki dekoder jak nic na nim nie ma.
Gdyby miał na przykład slot CI lub platforma miała by multiroom to co innego (choć i tak nic tam nie leci)
 0  
jak zwykle fachowcy z C+ i CP mimo tego że specjaliści ich wybrali to dla was to gowno nie dekoder lol może Wy z Pisu ???
 0  
Zielona Góra górą!!!
 0  
no ale tak szczerze jaka jest ta oferta n co dla aplikacji wezne n-kę czy do konkretnych kanałów cóz z tego jak ma niszową ofertę jakie są cP i tp takie są ale ich oferty biją na łeb n-ke tp ma ngc bbc i takie tam (prawie jak c+ bez polsatu ale z bbc 1, 2 ,3 ,) za to polsat ma bbc i super sport ofeta filmowa hmm kzdy cos dla siebie znajdzie - brak filmowego premium za to baaardzo zróznicowany sport
 0  
Badziewie prądożerne i szumiące
 0  
Gratulacje ja bym do listy mozliwosci dopisal:
Uniwersalna ladowarka USB
"prawie" YouTubePlayer
"Yeti" multiroom
 0  
turbodekoder szumiący? Szumi to ci chyba w głowie. I tacy właśnie fachoffcy się wypowiadają :) Szumiał to może pierwszy recorder taki sprzed 4 lat, no ale tak, ty wiesz lepiej, no ale szanujemy Ciebie.
 0  
mi tam youtube dziala, z mozliwosci ladowania telefonu tez korzystam.
jedyne co mnie irytuje to brand N.
HodowcaZwierzatFuterkowyh 14.09.2010 (23:35:06)
 0