Łukasz Szewczyk15.10.2012 (8:39)3 komentarze

Wkrótce nowości w usłudze Xbox Live - Internet Explorer, Xbox SmartGlass

Microsoft w korespondencji do swoich użytkowników zapowiada aktualizację usługi Xbox Live. Zmiany mają wprowadzić kilka nowych funkcji, które ułatwią m.in. wyszukiwanie interesujących treści
Wkrótce nowości w usłudze Xbox Live - Internet Explorer, Xbox SmartGlass
Aktualizacja oprogramowania ma wprowadzić lepsze wyszukiwanie. Dzięki czemu możliwe będzie wyszukiwanie treści według kategorii lub gatunku, a następnie przefiltrowanie wyników i podzielenie ich na kilka podkategorii. Z kolei dzięki rekomendacjom dotyczącym gier i filmów łatwiej będzie można znaleźć interesujące treści.To jednak nie koniec zmian. Wkrótce w usłudze Xbox Live pojawi się także przeglądarka Internet Explorer, która pozwoli - jak zapowiada producent - na "korzystanie z konsoli Xbox w nowy sposób" oraz surfuowanie bezpiecznie po Internecie. Usługa dostępna będzie dla użytkowników posiadających konto Gold w serwisie Xbox Live.
Nowością będzie także sterowanie konsoli za pomocą nowej aplikacji Xbox SmartGlass. Po jej pobraniu smartfon albo tablet będą pomagać podczas gry, a użytkownicy będą mogli odkryć nowe sposoby prowadzenia rozgrywki. Obsługa ekranu z drugiego urządzenia dostępna jest tylko za pomocą urządzeń zgodnych z aplikacją Xbox SmartGlass i tylko w niektórych grach i materiałach w usłudze Xbox Live. W przypadku niektórych funkcji może być wymagana subskrypcja Xbox Live.
Microsoft

Komentarze (1 - 3 z 3)

Znów konto Gold za $, jednak Sony potrafi dać usługi za darmo, a tutaj w Micro$ofcie zawsze trzeba dodatkowo płacić za "luksus", który powinien być już dawno na standardzie bezpłatnym. Mnie na to nie namówią, mam HTPC i tam nie płacę za dowolną przeglądarke, a xboxa będę używał tylko do gier, szkoda że Microsoft ma taką politykę (gdybym to wcześniej wiedział, kupił bym Sony 3 jak inni)..
 1  
szczerze mówiąc to rozpierniczają mnie z tą wymagalnością konta Gold, niech się cmokną w pupki, jak ktoś sporadycznie korzysta z konsoli to jest jakaś masakra, w zasadzie jej użyteczność jest bliska zeru, no chyba, że ktoś lubi oddawać innym pieniądze... mam nadzieję, że Sony nigdy nie wpadnie taki idiotyczny pomysł!
 2  
Poszukajcie xbox live gold free jest taki sposób z japońska grą monster hunter wpiszcie w YouTube dostaniecie golda na 48h (pózniej można nowe konta robić) nie działa fb ale multiplayer i yt jest. Jak wyjdzie explorer może tez zadziala.
 0