Łukasz Szewczyk25.04.2013 (12:34)74 komentarze

Nju Mobile odkrywa karty. Do 29 zł za rozmowy do wszystkich

Sieć Orange Polska zaprezentowała nową markę taniej telefonii komórkowej dzięki której chce podbić polski rynek. Jak przekonuje pomarańczowy operator, nowa oferta Nju Mobile to najtańszy no limit na rynku na połączenia do wszystkich sieci krajowych - 29 zł miesięcznie lub 2 zł dziennie w ofercie na kartę.
Oferta Nju.mobile charakteryzuje się płaską stawką zarówno w ofercie z rachunkiem jak i na kartę. Koszt minuty połączenia z wszystkimi sieciami krajowymi ro tylko 19 groszy, cena wiadomości SMS to 9 groszy, wiadomości MMS - 19 groszy, a 1 MB transmisji to tylko 19 groszy.
nju mobile - cennik podstawowy
Rozmowy bez limitu za 29 zł
Użytkownicy intensywnie korzystający z usług, w nju z rachunkiem, z góry wiedzą, że nigdy nie będzie on wyższy niż określona kwota maksymalna - dla krajowych połączeń telefonicznych (29 zł), SMS-ów (9 zł), czy mobilnego internetu (19 zł). Obowiązuje prosta zasada: do osiągnięcia kwot maksymalnych, poszczególne rodzaje usług są rozliczane zgodnie z cennikiem. Po osiągnięciu kwoty maksymalnej dalsze korzystanie z usługi jest bezpłatne, a liczba minut za połączenia krajowe, SMSów i połączeń z internetem nie jest limitowana z zastrzeżeniem, że po wykorzystaniu 1 GB na transmisję danych prędkość transmisji zostanie ograniczona. Kwoty maksymalne są rozliczane oddzielnie, co oznacza, że maksymalny rachunek za wszystkie usługi w ofercie podstawowej wyniesie nie więcej niż 57 zł (29 zł + 9 zł +19 zł).

nju mobile z rachunkiem
nju mobile z rachunkiem 2
W nju.mobile płacicie zgodnie z cennikiem do osiągnięcia górnego limitu wydatków, a potem dalsze korzystanie z rozmów, SMS-ów i internetem jest bezpłatne. Nie ma żadnych, długich kontraktów. Umowa abonamentowa obowiązuje przez 30 dni i automatycznie się przedłuża - wyjaśnia Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska
Więcej internetu
Użytkownicy bardzo intensywnie korzystający z internetu mają do dyspozycji dodatkowe pakiety na transmisję danych, dzięki którym po wykorzystaniu 1 GB transferu mogą przyspieszyć prędkość kolejnych połączeń z siecią. Do wyboru są: 350 MB za 5 zł oraz 700 MB za 7 zł.

Na kartę także bez limitów do wszystkich - do 2 zł dziennie
Nie zapomniano także o użytkownikach ofert "na kartę". Dla zwolenników usług na kartę, nju mobile ma takie same (jak w ofercie z rachunkiem), atrakcyjne ceny za połączenia krajowe i SMS- y do wszystkich sieci oraz na internet. Aby zacząć korzystać wystarczy kupić starter za 5 zł lub 20 zł, albo przenieść numer do oferty nju.W ramach standardowej oferty użytkownicy korzystają ze standardowego cennika, zasilając konto kwotami 5 zł (ważność 7 dni na połączenia wychodzące i przychodzące), 10 zł (ważność 10 dni na połączenia wychodzące i przychodzące), 25 zł (ważność 93 dni na połączenia wychodzące i 186 dni na połączenia przychodzące), 35 zł (ważność 93 dni na połączenia wychodzące i 279 dni na połączenia przychodzące), 40 zł (ważność 93 dni na połączenia wychodzące i 372 dni na połączenia przychodzące) oraz 50 zł, 100 zł i 200 zł (ważność 186 dni na połączenia wychodzące i 372 dni na połączenia przychodzące).Dla tych, którzy codziennie dużo rozmawiają, SMS-ują i surfują w internecie, nju na kartę ma usługę do wszystkich. Aktywując ją za 2 zł, przez 7 kolejnych dni można korzystać z nielimitowanych połączeń krajowych i SMSów do wszystkich sieci, a także mobilnego internetu (do 100 MB z pełną prędkością), płacąc nie więcej niż 2 zł dziennie. Usługę do wszystkich można aktywować wielokrotnie - bez ograniczeń.

nju mobile na kartę
Internet na kartę
Dla użytkowników, którym 100 MB danych na dobę nie wystarczy lub nie korzystają z usługi
do wszystkich, nju na kartę oferuje dodatkowe pakiety na internet za 7 zł. W pakiecie jest 350 MB na transmisję danych

Operator opublikował także film promocyjny, w którym przedstawia najważniejsze aspekty swojej oferty:

Komentarze (1 - 10 z 74)

Zaczęło im się palić koło tyłka (Virgin Mobile i Biedronka).
Zobaczymy na jak długo.
ORANGE to pomagierzy koncernu typu Witucki i jego ferajna. Czyli ściemniacze.
 20  
Czy ja wiem, czy ta oferta jest dobra...

Zostanę lepiej przy Play.
 13  
oferta nie fair w stosunku do obecnych Klientów Orange, czuję że będzie dym jak z nc+
 16  
A co na to konkurencja? :D :D :D

Z drugiej strony to żadna nowość... rozebrałem dotychczasową ofertę Orange i z niej wynika...
1. Jak masz Neostrade to [-15zł]
2. Jak przechodzisz od konkurencji to [- 3 miesiące darmo]
3. W ofercie za 129,9 (max wszystkiego plus 2GB) - 15zł = 114,9 * 21mies. = 2412,9 / 24mies. = 100 zł
4. Bierzemy SG SII za 1 zł i sprzedajemy ją za 1000 z groszami... 1000zł / 24 = 41zł
5. od 100 zł abonamentu odliczamy 41 zł z telefonu daje nam 59 zł !! :D :D :D

59 zł za nielimitowane nic... plus 2GB w gratisie... :D :D :D

Główka pracuje !! :D :D :D
 19  
tylko brak rocznej ważności konta po doładowaniu. a w virgin jest.
 15  
Oferta jako tako, ale zwojować rynku tym to raczej nie zwojują, bo tego typu oferty już są, więc muszą dać coś od siebie.. A tą ważnością konta to już całkowite harakiri popełnili.
 7  
Nie ma róży bez kolców - aktywacja oferty z rachunkiem wynosi 200 PLN. Tak napisali w cenniku.
 14  
a świstak siedzi i zawija w sreberka :)
 2  
Z tego co rozumiem w ofercie na karte "do wszystkich" aktywacja kosztuje 2zł na 7 dni to jakby patrzeć to w ciagu miesiąca muszę wydać: 68zł

Załóżmy że pakiet ten będziemy aktywować co tydzień czyli 2zł tygodniowo co daje nam w ciągu miesiąca 8zł

następnie codzienna aktywacja wynosi 2zł załóżmy że miesiąc ma 30 dni czyli 2zł * 30 dni co daje nam kwote 60zł + koszty aktywacji 8zł (2zł co tydzień na aktywacje) = 68zł

Dobrze rozumiem czy nie??
 24  
Powinni dać jeszcze Smartfony w rozsądnej cenie oferta nie jest zła jak by aktywacja była po 50 PLN
 17