Łukasz Szewczyk26.06.2006 (16:45)26 komentarzy

Zetafon w POP i Orange Go

Orange wprowadza w POP i Orange Go ofertę Zetafon, czyli telefon na kartę za 1 zł. To klasyczna na polskim rynku usługa prepaid, w której klienci mają do wyboru wiele aparatów za złotówkę.
Dotychczas zestawy z telefonami na kartę były drogie i przez to znajdowały się poza zasięgiem części potencjalnych użytkowników. Teraz Orange daje możliwość zakupu telefonu na kartę już za 1 zł. -Jesteśmy przekonani, że nasza oferta znajdzie uznanie u klientów i pozwoli firmie zdobyć pozycję lidera na polskim rynku - mówi Bartosz Dobrzyński, Dyrektor Biura Marketingu dla rynku masowego Orange.

Zetafon to oferta dla obecnych i przyszłych klientów Orange. W przypadku obecnych użytkowników POP i Orange Go przy skorzystaniu z oferty jest możliwość zachowania dotychczasowego numeru.

Zetafony są sprzedawane w standardowych zestawach POP i Orange Go. Klient rozpozna je, po specjalnych naklejkach. Przy zakupie użytkownik otrzymuje zestaw z telefonem i starterem.

Klient Orange wybierając ofertę Zetafon, zobowiązuje się do utrzymania aktywnego konta na połączenia wychodzące przez określony czas. Do wyboru ma 24, 30 lub 36 miesięcy. To, kiedy i jaką wartością będzie doładowywał konto zależy w pełni od niego. Podczas całego okresu w pełni korzysta ze wszystkich promocji, jakie są i będą w POP lub Oraneg Go. Jeśli zdarzy się, że konto użytkownika będzie nieaktywne przez określony czas, to zostanie on doliczony okresu umowy lojalnościowej.

Czas aktywności konta zależy od wartości doładowania. Obowiązują wszystkie sposoby doładowania dla POP i Orange Go. Wartość doładowania 5zł aktywuje konto na połączenia wychodzące na okres 2 dni, 25 zł - 1 miesiąc, 50 zł - 3 miesiące, 100zł+10 zł - 5 miesięcy, 150+30 zł - 5 miesięcy.

Telefony dostępne aktualnie w ofercie Zetafon: POP - Motorola C115, Nokia 2600, SE T290i, Siemens C65, Sagem MY202x, Siemens AX 72, SE J220i, Nokia 1600, Nokia 6030 i Siemens C75. Orange Go - Sagem MYX2-2m, Nokia 2600, SE T290i, Alcatel E256, Siemens A70, Nokia 1600, Samsung X200, Nokia 6030, Nokia 6020 i Sagem MY401X.
Orange Polska

Komentarze (1 - 10 z 26)

Kicha.W Plusie już od dawna tak jest (mam na myśli MixPlusa,gdzie nabywa się komórkę za 1 zł i zobowiązuje się,że będę z niej korzystać przez 24,30,36 miechów).Orange jak zwykle z resztą ma spóźniony refleks.Wielki minus dla tej dziadowskiej firmy.
 0  
Daniel, w mixPlusie nie zobowiązujesz się, że będziesz korzystać z sieci przez 24, 30 lub 36 miechów, a 24, 30, 36 doładowań. I tak np. doładowania możesz dokonać w jeden dzień wszystkie i juz po umowie ;)
 0  
To co orange oferuje dopiero teraz, już chyba z pół roku funkcjonuje w Erze jako EraFun. Zasada działania jest identyczna.
 0  
Orange zamiast być mega innowacyjny to własnie musi gonić resztkami sił konkurencje. Bez sensu
 0  
ale w mixPlusie musisz doładowywać co jakiś czas bo zapłacisz kare
 0  
a jak tam sam telefonik 6030 sie sprawuje /
 0  
więc tak - wszystkie dość dobre promocje są tylko w Orange, a o POPie zapomnieli prawie całkowicie. i myśla, że tym zetafonem wszystko naprawią, a my będziemy ich za to wielbić !!! i prawda, ze w MixPlusie jest to od tak dawna, że szkoda słów :( i gdzie są darmowe weekendy w POPie???
 0  
orange daje czasami spoko promocje ale to co dobre szybko sie konczy dzisiaj masz darmowe minuty a jutro stwierdza ze ty wychodzisz na tym dobrze a im sie to nie oplaca i po promocji
 0  
wszedzie w kazdej promocji musi byc jakis haczyk przeciez oni nie moga na tym tracic tylko takie oszukiwanie klientow na dobre im nie wyjdzie te ich chwyty marketingowe sa wkurzajace ale taka jest prawda ze Plus jak narazie ma najlepsza oferte
 0  
a wg mnie to całe wasze gderanie, że orange jest do bani, jest bezpodstawne i tyle
 0