Łukasz Szewczyk14.05.2013 (15:07)41 komentarzy

Heyah non stop: Rozmowy bez ograniczeń za 29 zł. Telefony na raty

Heyah odpowiada na Nju Mobile i wprowadza pierwszą w swojej historii ofertę abonamentową. Heyah non stop abonent rozmawia, SMS-uje ze wszystkimi sieciami w kraju bez końca i łączy się z Internetem w umowie bez ograniczeń. Istnieje także możliwość zakupu telefonu na raty.
W środę (15 maja 2013 roku) siec Heyah wprowadza nowa ofertę Heyah non stop w ramach której klienci zawierają umowę na czas nieograniczony na stronie internetowej Heyah. Abonament w ofercie bez telefonu wynosi 29 złotych i w ramach tej opłaty klienci mogą wykonywać nieograniczoną ilość połączeń do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych. Istnieje możliwość rozszerzenia swobodnej komunikacji o nieograniczone wiadomości SMS w cenie 9 zł. Heyah non stop to również swoboda korzystania z Internetu. Pakiet danych o wielkości 500 MB, który dla większości użytkowników smartfonów jest w zupełności wystarczający można aktywować za 9 złotych. Jeżeli klienci będą potrzebowali większej liczby danych, to po wykorzystaniu pierwszego pakietu otrzymają kolejny w tej samej promocyjnej cenie.W ofercie heyah non stop klienci mogą również kupić telefon na raty w dowolnym momencie, w tym przypadku warunki korzystania z usług telekomunikacyjnych opisane powyżej pozostają bez zmian. Klient kupując odpowiedni dla siebie telefon wybiera jedynie wartość raty odpowiadającej temu modelowi oraz czas, przez który będzie je spłacał. Dostępne będą trzy różne wartości rat, 60, 40 oraz 30 złotych, które klient będzie spłacał przez odpowiednio 6, 12 lub 24 miesiące.
Liczba miesięcznych rat:6 miesięcy12 miesięcy24 miesiące
Wysokość raty:60 zł40 zł30 zł
Samsung S 5610 1 zł - -
LG L3 1 zł - -
Samsung Galaxy Y (S5360) 1 zł - -
Samsung G Mini II 79 zł 1 zł -
Sony Xperia E 109 zł 1 zł -
LG L5 109 zł 1 zł 1 zł
Samsung ACE 2 249 zł 129 zł 1 zł
Sony Xperia J 249 zł 129 zł 1 zł
Alcatel Idol (6030) 349 zł 229 zł 1 zł
HTC Desire X419 zł299 zł59 zł

Heyah non-stop - ceny telefonów

Lista telefonów dostępnych w ofercie heyah non stop będzie stale rozszerzana o nowe modele.

Komentarze (1 - 10 z 41)

Fajny bajer z tymi telefonami na raty, może lista nie jest super obszerna, ale ceny z ratami są porównywalne z allegro, np. ACE 2 czy Xperia J oraz Desire X, oferta dobra dla kogoś kto chce zmienić telefon + oczywiście nolimit za nieduże pieniądze.
 12  
Dobra oferta, nieograniczone rozmowy takze na numery stacjonarne, tego nie ma w RDBM i Nju mobile
 29  
W nju mobile są także rozmowy na numery stacjonarne, aby się o tym przekonać, wystarczy zajrzeć do regulaminu "nju mobile z rachunkiem".
 18  
A oferta na kartę gdzie?...
 12  
Dobra oferta, nieograniczone rozmowy takze na numery stacjonarne, tego nie ma w RDBM i Nju mobile
W NJU MOBILE są nieograniczone rozmowy na stacjonarne. Szkoda, że nie ma informacji o długości umowy bez telefonu i czy, np. tak jak w NJU Mobile po niewykorzystaniu ilości min. zapłacisz, np. 19zł. na miesiąc.
 3  
W Heyah zawsze zaplacisz 29 zł za rozmowy nawet jak nie wykonasz zadnego połączenia.Umowa jest na czas nieograniczony.
 6  
to jak to jest za 29zł zł mam tez w cenie esemesy do wszystkich czy dokupic musze za 9zł pakiet esów ??

P.S mogli znieść opłatę za rok ważności konta i cos dla użytkowników na kartę dać
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 14 maja 2013 o 16:02:19 przez piotrek8899).
 1  
Jednym slowem lipa a nie konkurencyjna oferta. Nju na abonament wychodzi taniej bo daje wiekszy pakiet danych. Redbull w podobnej cenie i jeszcze wiekszy pakiet danych plus darmowy youtube ? Czym ma zachecic oferta Heyah ?
 5  
JAK by to było na kartę to OK a tak z umowami to nie zbyt korzystnie Orange ma lepszą ofertę
 2  
Wstrzymywałem się z przejściem do Virgin tylko dla tej niby nowej oferty heyah, ale już nie mam żądnych wątpliwości, Witaj Virgin !
 1