Łukasz Szewczyk25.09.2013 (9:04)28

Darmowy internet mobilny Aero2 z większymi ograniczeniami

Darmowy internet mobilny świadczony przez Aero2 cieszy się dużą popularnością. Dlatego operator w przyszłym roku ograniczy dostęp, bo użytkownicy pobierają zbyt dużo danych.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 28)

Ciekawe, na co im jeszcze pozwoli UKE? Autoryzacja na piśmie co godzinę? Halo! Pani Gaj, pobudka!
 29  
Korzystam zAero2, modem kupiłem z automatycznym szybkim łączeniem typ HiLink, nawet nie zauważy się że po 60min jesteś rozłączany, wiec teraz będzie lipa.. bo trzeba będzie mimo to wpisywać durnowate kody...

tylko jak mam wpisać kod jeśli mnie rozłączy i dopóki nie wpisze kodu nie połączę się..czy ja czegoś nie kumam?
 15  
Planuje kupic telefon ze wspomaganiem Aero2, specjalnie wlasnie do Aero 2 Jaki model telefonu polecacie? Zastanawiam sie nad Kruger Matz Move albo live
 10  
"Płacisz", wymagasz - co nie?
 17  
Planuje kupic telefon ze wspomaganiem Aero2, specjalnie wlasnie do Aero 2 Jaki model telefonu polecacie? Zastanawiam sie nad Kruger Matz Move albo live
kiedyś były testy na telefonach i zadny tel nie obsługuje Aero2, czy coś się może zmieniło? ale nie sądzę.
 9  
A jak zażądają, żeby użytkownik nawiązując połączenie stał na głowie i co godzinę przesyłał zdjęcie, to też im UKE na to pozwoli?
 2  
jdtech.pl/2011/06/aero2-zestawienie-zgodnych-modemow-w-budowie.html
 2  
jak zawsze krzyczą Ci, co pobierają najwięcej, byle za darmo! jak się chce ściągać to trzeba płacić. ja używam aero2 i nie będzie to dla mnie żaden problem wpisać kod. a co do telefonów obsługujących aero2 to użądzenia mediadroid współpracują z tą siecią.
 7  
Aero2 nie jest do ściągania dużych plików!
To internet przeznaczony do umiarkowanego przeglądania stron, sprawdzania poczty, dostępu do serwisów społecznościowych, komunikatorów itp.

Chcesz siedzieć na Youtube, ściągać filmy, gry itd, KUP SOBIE ABONAMENT!
 33  
Ja tam mam od roku w tablecie galaxy tab 2 i powiem ,że działa świetnie lepiej niż Play Online , który w przeciwieństwie do do Aero2 działa tylko tam gdzie jest dobry sygnał .
Faktycznie co 1h zrywa połączenie ale za sekundę je ponawia tak ,ze nawet nie można tego zauważyć .
 9