Łukasz Szewczyk25.09.2013 (9:04)28

Darmowy internet mobilny Aero2 z większymi ograniczeniami

Darmowy internet mobilny świadczony przez Aero2 cieszy się dużą popularnością. Dlatego operator w przyszłym roku ograniczy dostęp, bo użytkownicy pobierają zbyt dużo danych.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 28)

kiedyś były testy na telefonach i zadny tel nie obsługuje Aero2, czy coś się może zmieniło? ale nie sądzę.
To musialo byc bardzo dawno temu bo obecnie sa telefony ktore swietne obsluguja Aero.
 1  
Według informacji pozyskanych z Urzędu Komunikacji Elektronicznej, korespondującego ze spółką Aero2 - około 20 proc. użytkowników darmowego Internetu generuje ponad 70 proc. transferu w tej sieci. Oczywiście - łatwiej dowalić kłodami pod nogi pozostałej 80% większości, niż 20% mniejszości generującej 70% ruchu. Jakie to typowe. Myślenie widać bardzo boli.
 0  
Aero2 nie jest do ściągania dużych plików!
To internet przeznaczony do umiarkowanego przeglądania stron, sprawdzania poczty, dostępu do serwisów społecznościowych, komunikatorów itp.
To jakiś zapis z regulaminu czy twój autorski wymysł?
Mam aero2 w telefonie, gdzie co pół godziny sprawdza się poczta. Mam się logować co godzinę, bo Solorz się zesr.ł? Pozostaje liczyć na Uke.
 0  
I bardzo dobrze, że tak zrobią. Może nareszcie normalnie będę mógł używać Aero2. Gimbusy, to by tylko ściągali (kradli) jakieś gówniane mp3 i inne gówna blokując uczciwym użytkownikom normalne używanie tego netu, czyli do www, poczty itp.
TATUŚ Z MAMUSIĄ NIECH WAM ABONAMENT WYKUPIĄ MAŁOLACTWO GIMBUSOWE.
 1  
Za darmo nie ma co dużo wymagać :) chcesz mieć net bez przerywania kup sobie :D
 0  
JA MAM sony tipo i areo 2 chodzi dobze
 0  
Kup Live! dvbsklep.pl/pl/p/Kruger-Matz-Live-Black-KM0403/369
Mam i jest spoko!
 0  
no bez jaj!
 1  
Używam socjalu od początku jego istnienia. Za mało zarabiam, żeby pozwolić sobie na ABO. Trudno, jeśli sieć ma działać lepiej, bo ci co ciągną na potęgę ją przeciążają, to niech zakładają tego kapcia. I tak nie podpiszę z żadnym opem cyrografu.
 3  
kazdy tel obsluguje areo jesli ma 900 mhz kruger jest super wczoraj kupilem pokecam
 1