Łukasz Szewczyk08.11.2013 (13:07)8 komentarzy

Koniec MTV Mobile. Migracja do T-Mobile na kartę

Viacom International Media Networks (VIMN) i T-Mobile Polska, kończą współpracę w zakresie wspólnej oferty telefonii komórkowej "MTV Mobile powered by T-Mobile".
mtv mobile grafika
Współpraca VIMN i T-Mobile kończy się z dniem 11 listopada 2013 roku. Od tego też momentu rozpocznie się proces powiadamiania klientów o kończącej się współpracy. Korzystający z usług przedpłaconych na początku 2014 roku zostaną przeniesieni do nowej oferty T-Mobile na kartę. Klientom Mix usługi będą świadczone na dotychczasowych zasadach.
Powodem zakończenia współpracy był brak możliwości realizacji postawionych celów. Nie oznacza to jednak końca współpracy VIMN z T-Mobile, choćby w zakresie kontentu i projektów specjalnych. Pracujemy nad nową strategią marki kierowanej do Millenialsów, czyli konsumentów, którzy oczekują od rynku i marketerów dostosowania się do ich potrzeb - mówi Marta Zajdel, mobile product manager w Viacom International Media Networks w Polsce
Zakończenie naszej współpracy nie wpłynie na ciągłość świadczenia usług klientom. Nie muszą się także obawiać utracenia zebranych na koncie środków, czy numeru telefonu. Migracja do nowej taryfy odbędzie się automatycznie bez angażowania klientów, o czym każdy z nich zostanie powiadomiony - powiedział Marian Soja, Dyrektor Departamentu Marketingu Usług Prepaid T-Mobile
MTV Mobile wystartowało 29 marca 2012 roku z ofertą nielimitowanych smsów i dostępem do wybranych treści programowych MTV Polska.

Komentarze (1 - 8 z 8)

No MTV Mobile jako pierwszy wprowadził nielimitowane SMS po doładowaniu, co pozwalało na wykorzystanie reszty pieniążków na inne cele, oferta była moim zdaniem przyjemna.
 9  
To teraz klienci MTV mobile przeżyją szok, w t mobile sprawdzenie konta 4gr.
Wilk syty i owca cała. 8.11.2013 (13:41:11)
 29  
@up zawsze można sprawdzać stan konta przy użyciu aplikacji lub przez stronę www
 20  
@up zawsze można sprawdzać stan konta przy użyciu aplikacji lub przez stronę www
Gadasz jak jeden z pracowników T-Mobile :P Sprawdzanie stanu konta powinno być zawsze darmowe w każdej sieci!!!
 27  
A to że powinno być darmowe to wiem :) Trzeba sobie jakoś radzić jak nie jest :) Mam Heyah i też się męczę z tym :)
 8  
@up zawsze można sprawdzać stan konta przy użyciu aplikacji lub przez stronę www
Jasne, tylko wtedy kiedy potrzebujesz sprawdzić trwają "prace remontowe" albo w ogóle nie można się zalogować.
 8  
"Pracujemy nad nową strategią marki kierowanej do Millenialsów, czyli konsumentów, którzy oczekują od rynku i marketerów dostosowania się do ich potrzeb" WTF???? Kolejny etap wypranych korporacyjnych mózgów. Teraz już nawet nie rozumieją co mówią!
 11  
re do pavv czy nie lepiej bylo napisac co do kurw** nędzy niz to pedalskie wtf? to te obszczymury metrogeje ,mamy swoje fajniesze określenia stosuj je kolego:)
 2