Łukasz Szewczyk19.11.2013 (12:21)8 komentarzy

T-Mobile z usługami ubezpieczeniowymi "Na wszelki wypadek"

T-Mobile rozszerza zakres usług, które pozwalają ograniczyć wpływ niespodziewanych zdarzeń losowych na życie wprowadzając usługę ubezpieczeniową "Na wszelki wypadek"
T-Mobile z usługami ubezpieczeniowymi "Na wszelki wypadek"
Od 18 listopada 2013 roku komórkowa sieć T-Mobile wprowadza do swojej oferty nową usługę "Na wszelki wypadek", która pozwala abonentom T-Mobile na przystąpienie do ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków. Jest to kolejna propozycja, po usłudze "Bezpieczne urządzenie", dzięki której można ograniczyć wpływ nieprzewidzianych zdarzeń w codziennym życiu.Usługa "Na wszelki wypadek" została przygotowana przez T-Mobile we współpracy z renomowanym partnerem firmą Cardif Assurances Risques Divers Oddział w Polsce S.A., która prowadzi działalność na polskim rynku ubezpieczeniowym od 2001 roku. Usługa przewiduje dla abonentów T-Mobile pewną i nieprzerwaną ochronę ubezpieczeniową przez 24 godziny na dobę na całym świecie.
Abonenci T-Mobile będą mieli do wyboru jeden z trzech wariantów ubezpieczenia różniących się wysokością miesięcznej składki oraz wartością gwarantowanych świadczeń. Oferowane przez T-Mobile ubezpieczenie może stanowić zabezpieczenie finansowe w przypadku zajścia nieszczęśliwych wydarzeń losowych i przewiduje relatywnie wysokie świadczenie, nawet do 150 000 złotych. Miesięczne opłaty za ubezpieczenie rozpoczynają się już od 12,50 zł miesięcznie. Płatność za ubezpieczenie będzie uwzględniona na fakturze za usługi telekomunikacyjne, którą abonent otrzymuje od T-Mobile.Usługa "Na wszelki wypadek" będzie dostępna dla wszystkich abonentów T-Mobile, którzy spełnią wymagania określone w Regulaminie Usługi oraz w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Przystąpienie do ubezpieczenia jest bardzo proste i następuje w trakcie rozmowy telefonicznej, bez potrzeby wychodzenia z domu, bez zbędnych formalności, badań lekarskich oraz zaświadczeń zdrowotnych.

Komentarze (1 - 8 z 8)

Taaaa a mleko rano do domu też będą dostarczać?
 2  
Niedługo będą sprzedawać ubezpieczenie do hamburgera, na wypadek sraczki...z opcją prania u Hajzera, albo Bielenika :) Pasożyty się mnożą, na każdym rogu czyhają na naszą kasę. Ubezpieczenie do kredytu, samochodu, na życie, na śmierć, do pralki, lodówki, telewizora, telefonu. Widać kretynów nie brakuje, nie bądźcie naiwni.
 2  
@mar1olka

Bimbek to ty jesteś ???
 2  
"Na Wszelki Wypadek"...to i ksiądz nosi :)
 1  
Stan - dostałeś minusa :), myślałeś że księża i mohery tu nie zaglądają :-)
 2  
Na wszelki wypadek to ja przeniosłem się do innej sieci.
 2  
@slako zależy jakie są warunki bo to od dokładnej treści umowy zależy najwięcej tak naprawdę, ubezpieczenie laptopa (w ramach "przedłużenia gwarancji") akurat mi się opłaciło przy przypadkowym zalaniu, może kwota zwrotu nie pokryła w 100% szkody, ale i tak lepiej niż od zera kupować sprzęt.
 1  
Jak zwykle, forumowe mądrale wiedzą wszystko lepiej, nawet bez czytania umów czy regulaminów. Nie ważne, że komuś może się to przydać, nie ważne że operator nikogo do niczego nie zmusza. Nic nie jest ważne oprócz tego, że trzeba zabrać głos i jak zwykle skrytykować.
 1