Łukasz Szewczyk04.12.2014 (18:57)11 komentarzy

UPC Polska zaoferuje usługi komórkowe?

Jest szansa, że UPC Polska, największy operator telewizji kablowej w Polsce, pójdzie śladem konkurencji i rozpocznie oferowanie usług telekomunikacji mobilnej.
UPC Polska rozważa poszerzenie swojej oferty o telefonię mobilną. "Wierzymy w kabel, w komórki i wierzymy w Polskę. (...) Mamy pewne plany związane z usługami mobilnymi" - mówił podczas czwartkowej konferencji Balan Nair, członek zarządu Liberty Global, spółki matki UPC Polska.
Przedstawiciele UPC nie chcieli zdradzać planów związanych z usługami komórkowymi. Z informacji rpkom.pl wynika, że UPC może prowadzić w tej kwestii rozmowy z P4, operatorem komórkowej sieci Play
rpkom.pl

Komentarze (1 - 10 z 11)

Ciekawe, Aster był MVNO, a UPC jakoś nic z tym nie zrobiła. Już widzę no limit za 80 zł.
 1  
Nie wierze w dobry zasieg.
 4  
W Polsce generalnie MVNO nie miało dobrej passy, więc kolejny operator z liczbą klientów mobilnych mniejszą niż ilość ludzi kupujących w przeciętnym supermarkecie
 1  
jeśli to będzie TYLKO na infrastrukturze Play, to żenada, zasięg w dużych miastach na zewnątrz budynków... przecież Play zasięg macierzysty to dno. Gdyby nie roaming to ta sieć by nie istniała
 4  
Wpierw niech do jasnej cholery wprowadzą kanały o które klienci proszę jak kanały NSPORT+HD , MGM HD , VIASAT Nature HD , VIASAT Explorer HD itp.
Tych kanałów jest mnogość w HD.
Do tego niech się wezmą za robotę w kwesti oprogramowania dekodera i EPG dziurawego..
 0  
HAHAHA, już widzę te "promocyjne" super extra tanie pakiety gdzie będą wszystkie usługi "nielimitowane" rzecz jasna i to zapewne w sieci z telewizją i internetem w cenie od 399 zł, znając tą firmę to jak zwykle będą ceny windować w kosmos a usługi jak u każdego innego. Podobnie jest z nowym box'em nie dość, że wybrakowany (nie obsługuje radia, zaoszczędzono na przednim wyświetlaczu, nie działa na necie powyżej 120 Mb/s...) to ceny KOSMICZNE. Miesiąc temu złożyłem u nich rezygnację, dwa dni później telefon od konsultanta, że dla mnie super oferta z MAX HD i netem 120-tką do tego nagrywarka za 80 zł, skusiłem się, ale jak teraz pytam o HorizonBox'a to dla mnie równie specjalna cena to 179 złotych, jak na wymianę bo'xa który ma nadal zablokowane wejście usb to trochę sporo 1200 zł rocznie, dokupiłem wczoraj androidowe media centre za 299 zł i mam nawet tvn player :)
 0  
Popieram @boass1 NSPORT+HD powinni włączyć. O to najbardziej proszą abonenci.
 2  
chyba liczą na absolutnych desperatów. UPC funkcjonuje tylko dlatego, że ludzie nie mają wyboru jeśli chodzi o neta i kablówkę.
 1  
Pewnie głównie nie chodzi o rozmowy tylko o świadczenie swoich usług poza lokalem poprzez siec LTE. Tutaj powinno wystarczyć samo LTE Play tym bardziej, że na trwającej aukcji pewnie pokuszą się o blok 800 MHz
 2  
Teraz norma to 19 gr. za minutę wszędzie (na komórkowe i stacjonarne), a SMS za 9 gr.
A maksymalne opłaty miesięczne za połączenia głosowe to 19 zł. (do wszystkich sieci komórkowych) albo 29 zł (komórki i stacjonarne).
......................
Już widzę jak UPC przebija te stawki, he he. :)
 1