Łukasz Szewczyk30.07.2015 (12:16)2 komentarze

Nowy komunikator Yahoo Livetext na Androida oraz iOS

Na rynku zadebiutowała nowa aplikacja - Yahoo Livetext, która łączy w sobie wygodę i łatwość przesyłania wiadomości tekstowych z bezpośredniością i wyrazistością komunikacji wideo, ale bez komponentu audio.
Yahoo Livetext
Yahoo Livetext
- Każda zmiana platformy skutkuje powstaniem nowych form komunikacji, co z kolei wynika z naszej chęci komunikowania się i interakcji w coraz bardziej kompleksowy sposób - powiedział Adam Cahan, starszy wiceprezes Yahoo ds. usług video, projektów i rozwoju produktów. - Pragnęliśmy stworzyć nowy sposób komunikacji, w którym prostota wiadomości tekstowych współgrać będzie z emocjami i bezpośredniością połączeń wideo, zapewniając użytkownikom wrażenie spontaniczności i realizmu - dodaje.
Dzięki Yahoo Livetext użytkownicy mogą komunikować się w zupełnie nowy sposób - nieuciążliwie, błyskawicznie i w czasie rzeczywistym, a jednocześnie z charakterystyczną dla prawdziwych rozmów ulotnością. Dzięki interakcjom obfitującym w niezobowiązujące uśmieszki, wywracanie oczami czy westchnięcia nie trzeba już będzie pisać 'lol', żeby przekazać rozmówcy dokładnie to, co mamy na myśli, gdyż zasadniczym elementem rozmowy staną się reakcje widoczne 'tu i teraz'.

Yahoo, w ramach globalnej premiery, udostępniło już aplikację użytkownikom z Hong Kongu, Irlandii i Tajwanu. Już jutro (30 lipca) Yahoo Livetext będzie można pobrać z App Store i Google Play Store w kolejnych pięciu krajach: USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Niemczech i Francji.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Polska jak zwykle na szarym końcu. Norma
 0  
Gadżet dla niedorozwiniętych gimbusów.
 0