Łukasz Szewczyk13.08.2015 (12:37)2 komentarze

Nowa oferta dla studentów w UPC Polska

Pod koniec wakacji operatorzy telekomunikacyjni zwiększają walkę o studentów oczekujących szybkiego internetu przez okres roku studenckiego. Nową ofertę dla studentów wprowadza właśnie UPC Polska, największy operator telewizji kablowej w Polsce.
Nowa oferta dla studentów w UPC Polska
Sieć UPC wprowadza nową ofertę promocyjną dla studentów, umożliwiającą zamówienie usługi internetowej lub pakietu internetu z telewizją na okres do 30 czerwca 2016. Tak skonstruowana umowa pozwala pozbyć się problemu rachunków za usługi w okresie wakacyjnym, gdy większość studentów wraca do swoich rodzinnych domów.
I tak internet do 30 Mb/s kosztować będzie w promocji 59 zł miesięcznie, do 120 Mb/s to koszt 69 zł, a do 250 Mb/s student dostanie za 99 zł. W ofercie znajduje się też możliwość dokupienia usługi telewizyjnej, np. do internetu o szybkości do 120 Mb/s dokupić można pakiet Select (102 kanały, w tym 35 HD) z telewizją mobilną Horizon Go za 59 zł miesięcznie.

Instalacja pakietów cyfrowych wraz z dekoderem kosztuje w ofercie dla studentów 49 zł.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Buahahahahaha, od dwóch lat jako nie student mam w UPC internet 250mb w cenie 85zł w umowie na czas nieokreślony, czyli mogę ją rozwiązać kiedy mi się podoba a od kilku dni mam jeszcze w tej cenie telefon stacjonarny :) Gdzie tutaj jest ta promocja? :D Wg. standardowego cennika za 70zł można kupić internet 60mb ale już po 2 tygodniach posiadania takowego zostaje przygotowana "specjalna oferta" w której można zmienić prędkość do 120mb dopłacając złotówkę
 3  
Ciekawe dlaczego UPC zajmuje się wszystkim tylko nie tym czego oczekują klienci?
 5