Łukasz Szewczyk22.02.2016 (18:17)10 komentarzy

Nowa oferta TV w Orange. Nowe pakiety m.in. z HBO GO i Eleven Sports

Ponad 90 kanałów telewizyjnych dla całej rodziny bez dodatkowych opłat, w ramach abonamentu za FunPack lub Neostradę z telewizją. Nowe dodatkowe pakiety kanałów tematycznych za 0 zł przez 6 miesięcy. Wśród nowości m.in. kanały Eleven i Eleven Sports i platforma HBO GO.
W ciągu najbliższych 3 lat, dzięki zaplanowanym przez Orange Polska inwestycjom w zasięgu superszybkiego internetu światłowodowego znajdzie się do 3,5 miliona rodzin. Bardzo się cieszę, że będziemy mogli oferować go w pakiecie z nową ofertą telewizyjną, doskonale odpowiadającą na potrzeby wymagających klientów. Wzbogacając samodzielnie tworzoną ofertę telewizyjną, zyskujemy większą elastyczność zarówno pod względem cenowym jak i doboru programów. Dołożyliśmy starań, żeby nasza nowa propozycja pozytywnie wyróżniła się na rynku; mam nadzieję że zostanie dobrze przyjęta przez klientów - powiedział Michał Paschalis-Jakubowicz, członek zarządu Orange Polska ds. Marketingu
Równocześnie Orange Polska planuje w dalszym ciągu rozwijać silne partnerstwo z platformą satelitarną nc+ i dosprzedawać pakiety nc+ dla klientów IPTV. Jeśli chodzi o ofertę telewizyjną w technologii satelitarnej, nie ulega ona zmianie. Nadal będzie oparta na odsprzedaży treści telewizyjnych platformy satelitarnej nc+ .

Nowa oferta TV w Orange
FunPack oraz Neostrada z Telewizją z pakietem Optymalnym
W ramach abonamentu za FunPack-a (pakiet składający się z domowego internetu, telewizji i telefonu domowego) lub za Neostradę z Telewizją (domowy internet + telewizja) klienci otrzymują aż 91 kanałów telewizyjnych w pakiecie Optymalnym, 25 z nich jest nadawanych w jakości HD. Znajdą tu kilkanaście kanałów ogólnych (w tym popularne polskie kanały czyli TVP1 HD, TVP2 HD, TVN HD, Polsat), 14 kanałów filmowych (m.in. AXN HD, Fox HD, Comedy Central HD, Paramount Channel HD, Universal Channel HD, FilmBox, TVP Seriale), 7 kanałów dziecięcych, czyli zdecydowaną większość najchętniej przez dzieci oglądanych kanałów, m.in. Nickelodeon, Cartoon Network, pakiet kanałów Disney czy TVP ABC dla najmłodszych. W zestawie znajduje się także kilkanaście kanałów informacyjnych, 8 kanałów w kategorii Wiedza (m.in. Discovery HD, National Geographic Channel HD, History HD i ID Discovery HD), kanały sportowe (m.in. obydwa kanały Eurosportu w wersji HD oraz TVP Sport HD), 8 kanałów z kategorii Rozrywka (m.in. TVN Turbo HD, TVN Style HD, TLC HD czy TVP Rozrywka) oraz 10 kanałów muzycznych (w tym m.in. MTV, VIVA, Eska TV, Kino Polska Muzyka).

Ponadto, klienci pakietu Optymalnego otrzymają bezpłatny dostęp do kanałów Eleven i Eleven Sports do 17 marca. Po tym terminie kanały dostępne od pakietu Bogatego.

Poniższa tabela przedstawia szczegóły cen abonamentu FunPacka i Neostrady z Telewizją z pakietem Optymalnym, przy umowie na 24 miesiące w ramach obowiązujących od dziś ofert:

Nowa oferta TV w Orange
Do powyższych cen Orange nie dolicza już żadnych dodatkowych opłat. W przypadku Neostrady do 20 i do 80 Mb/s, gdy klient jednocześnie korzysta z tradycyjnego telefonu stacjonarnego na linii Orange, opłata jest obniżana z 99,14 do 69,90 zł.
W pakietach z Neostradą w opcji prędkości do 10Mb/s będą nadal oferowane pakiety telewizji nc+ w technologii satelitarnej. Abonament FunPack-a oraz Neostrady z Telewizją z internetem o prędkości do 10 Mb/s oraz pakietem Podstawowym z 61 kanałami, w tym 7 w jakości HD, przy umowie na 24 miesiące wynosi 89,14 zł.

Dodatkowe pakiety telewizyjne
Klienci mogą rozszerzyć ofertę kanałów telewizyjnych dostępną w pakiecie Optymalnym, dokupując jeden z poniższych pakietów:
Pakiet HBO zawierający 3 kanały w jakości HD (HBO HD, HBO2 HD, HBO Comedy HD) oraz dostęp do serwisu HBO GO przez cały okres umowy. Po raz pierwszy w ofercie telewizji Orange pojawia się HBO GO - internetowy serwis wideo na żądanie, który gwarantuje dostęp do biblioteki ponad 2500 godzin programu. W HBO GO widzowie mogą oglądać filmy i seriale bez reklam, gdzie chcą i kiedy chcą, za pomocą komputera, tabletu oraz smartfona. Abonament za pakiet HBO wraz z serwisem HBO GO wynosi 29,90 zł.

Pakiet Bogaty - zawiera wszystkie kanały tematyczne w nowej ofercie Orange, najlepsze w każdej kategorii. W sumie 134 kanały TV, z czego 48 w jakości HD. Dodatkowo klienci otrzymują pakiet HBO wraz z HBO GO w prezencie na próbę na miesiąc. Cena efektywna wynosi 29,90 zł miesięcznie (6 miesięcy za 0 zł, potem 39,90 zł).

Pakiet Bogaty z HBO - pełna oferta kanałów tematycznych połączona z kanałami premium HBO oraz dostępem do HBO GO. W sumie 137 kanałów, z czego 51 w jakości HD. Cena efektywna wynosi 52,4 zł miesięcznie (6 miesięcy za 0 zł, potem 69,90 zł)

Pakiet Maksymalny - pełna oferta kanałów tematycznych oraz wszystkie dodatkowe opcje premium, czyli pakiet 5 kanałów FilmBox, pakiet HBO z dostępem do HBO GO, kanały Cinemax HD i Cinemax2 HD oraz Pakiet dla dorosłych zawierający kanały Hustler HD, Private TV, Dorcel TV i Dorcel XXX HD. W sumie 148 kanałów, w tym 56 w jakości HD. Cena efektywna wynosi 74,9 zł (6 miesięcy za 0 zł, potem 99,90 zł)

Nowa numeracja kanałów TV
Nowa telewizja Orange to także nowy, bardziej intuicyjny podział kanałów tematycznych i bardziej wygodne przechodzenie do odpowiedniej kategorii dzięki "magicznym cyfrom" pilota: 111 - sport, 222 - film, 333 - rozrywka, 444 - wiedza, 555 - dzieci, 666 - muzyka, 777 - kanały zagraniczne. Kanały zostały ponadto uporządkowane w taki sposób, by zminimalizować konieczność przewijania w przypadku dublujących się kanałów dostępnych zarówno w jakości SD oraz HD.

Dodatkowo została udostępniona usługa "telewizji na życzenie" umożliwiająca dostęp do wybranych pozycji programowych kanałów do 7 dni po ich emisji w ramach wybranego pakietu telewizyjnego.

Ponadto, klienci mogą łatwo i w dowolnej chwili zmienić wybrany pakiet TV na inny, nie tańszy pakiet dostępny w tej samej promocji, bez zmiany okresu trwania umowy.

Komentarze (1 - 10 z 10)

znow gorsza oferta. czyli drozsze pakiety. nie ma juz oferty 300mbit z najnizszym pakietem tv za 79,90 ://
 5  
W ofercie nie ma żadnego kanału własnego od Polsatu oprócz must-carry Polsat i TV4. Porazka... Nawet Polsatu 2
 5  
mam internet mobilny play za 34 zł około 60 GB - 15 godz dziennie korzystam z netu i prawie 10 GB mi zostaje nie wykorzystanych, średnio powyżej 1 Megabajt pobieranie , czasem tylko poniżej czyli ok. trzy godz w tygodniu . Do 09,00 rano bez limitu szybkość wtedy koło 2 megabajtów , na początku miałam pół roku bez limitu pobierałam 1 TB miesięcznie szybkość zawsze powyżej 1 Megabajta , nawet w dzień dwa megabajty pobierania było w styczniu w tym miesiącu nieco wolniej , mieszkam w wiosce bez sklepu , miasto 30 tys. 32 km od wioski . to jedyny internet we wiosce z LTE często prawie bez zasięgu bo nie ma żadnej kreski na pasku wskazującym ale jest powyżej 1 megabajta pobieranie a neostrada sami wiecie około 2 megabity z kabla koleżanka płaci telefon telewizja internet komórka powyżej 150 zł a tylko facebooka korzysta , nie wie nawet że można oglądać i ściągać ma internet 10 lat , a od mnie wypożycza filmy na pedraiw który jej rok temu sprzedałam ale głupków trzeba doić , tylko plotami się zajmuje przez kilka telefonów naraz .
 4  
Ty naprawde ogladasz Polsat2? Kuźwa nie mogę
 2  
układ kanałów to porażka, był syf wieli teraz nadal jest syf...kto robil liste programow to chyba nie był trzezwy...dubel kolo siebie nic nei trzyma sie kupy, kanaly polsatu od 888 programu ..masakra
 1  
dlaczego nie moge dokupic sobie elevenow skoro posiadam pakiet extra z canal plus,bo eleveny sa w pakietach dla nowych klientow,tv mam od dwoch miesiecy,orange zenada!!!!!!umowa sie konczy i koncze ta wspolprace!!!!!dzieki bogu mam ja tylko na rok!!!
 2  
Maxsymalny?A gdzie Canal Plus i Polsat Sport??????
 4  
w razie zainteresowania poprzednią lub nową ofertą proszę o kontakt pod numerem telefonu 511618312.

Pozdrawiam
Przedstawiciel Orange
Bartłomiej Banaszak 27.02.2016 (2:39:54)
 1  
Posiadam światłowód od kilku miesięcy jakość programów hd to totalne dno serwisanci dwa razy wymieniali dekoder bo widzieli że jest żle po upływie 14 dni dostałem pismo że tak wszyscy mają i tak ma być jak ktoś ma pomysł jak się tego szajsu pozbyć to proszę napisać
 1  
Światłowód światłowodem, a dekoder IPTV jest ten sam badziewny UHD88. Koszmar jakich mało - wiesza się, restrtujemy go 3-4 w tygodniu. zmiany w kanałach jak się komu podoba. Oferta z roku na rok gorsza. Jakość transmisji TV rzeczywiście nie najlepsza. Porównywałem z telewizją naziemną. W Orange jest gorsza jakość obrazu.
 0