Łukasz Szewczyk28.11.2016 (13:56)15

Właściciel UPC zapowiada internet o gigabitowej szybkości

Europa potrzebuje wielu technologii, aby osiągnąć cel jakim jest Społeczeństwo Gigabitowe. Liberty Global, właściciel m.in. UPC Polska, ogłosił inicjatywę "GIGAWorld' prezentującą 50 mln gospodarstw domowych w Europie już gotowych na internet o gigabitowej szybkości oraz plan podłączenia w ciągu najbliższych kilku lat milionów nowych odbiorców.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 15)

Niech lepiej uzupełnię ofertę TV, bo odstaja od reszty
 3  
Chyba chciałeś powiedzieć że reszta odstaje od UPC już 97 kanałów HD a od 2.12 Metro HD i WP HD. (będzie 99..)konkurencja jest daleko pod tym względem w tyle.
 1  
Z kanałów to brakuje jakiś niszowych rzeczy dla maniaków. Głównie to i tak kanały śmieciowo-reklamowe. Za Universalami i 13 Ulicami nie ma co płakać. Oglądanie pourywane sezony seriali z reklamami? Na co to komu? Bez napisów?
Hip Hop TV? Włącz playlistę z wykonawcą Hip Hop na Youtube i wyjdzie na to samo.
 2  
Z czego mam się cieszyć z Kuzniara w HD albo pseudomuzycznych kanałów muzycznych gdzie pprzeazają telezakupy ???????
Gdzie ACM, Universla, SyFy, 13 str, TCM HD?
 1  
Niech lepiej uzupełnię ofertę TV, bo odstaja od reszty
Haha ciekawe z czym odstają? Jedyne wartościowe braki to AMC i może H2 HD. Na kanały Universalu nie ma szans, ale tam nic ciekawego i tak nie ma.
 2  
Skoro chcesz akurat oglądać wszystko to czego nie ma w UPC to po co wybrałaś/eś tego operatora? Ja już przez wiele operatorów przeszedłem zawsze jak mi brakowało jakiegoś kanału patrzyłem na ofertę UPC i co? Zawsze okazywało się że oni go mają. Niestety przez wiele lat nie miałem możliwości (lokalizacja) podłączenia UPC, teraz już mam taką możliwość i jestem zadowolony. Oczywiście braki są, takie jak np AMC ale tych braków jest zdecydowanie mniej niż u konkurencji.
 1  
Polakom to jednak nie dogodzi. A czy ktoś z Was ogląda te 123 kanały? Ja ledwie z 10 jestem w stanie. I jak dla mnie to mogłoby ich być nawet mniej, za dużo śmieciowych jest. A @Barb_ara Ciebie nikt nie zmusza do płacenia UPC, możesz oglądać Rydzyka w naziemnej.
 2  
Narzekanie na ofertę programową aktualnie jest wręcz śmieszne zważywszy nad rozbudowaną ofertę programową VOD np NETFLIX
 1  
A może niech najpierw rozbudują swoją sieć tak, aby rzeczywiste prędkości łącza odpowiadały tym na papierze? Bo na razie to kupuje się łącze "do 250 Mbps", a działa ono jak "do 170 Mbps".
 0  
uniwersal nie oglądalas bo piszesz bzdury
Napewno nie znajdziesz tam M jak milosć itp.
 1