Łukasz Szewczyk28.11.2016 (13:56)15

Właściciel UPC zapowiada internet o gigabitowej szybkości

Europa potrzebuje wielu technologii, aby osiągnąć cel jakim jest Społeczeństwo Gigabitowe. Liberty Global, właściciel m.in. UPC Polska, ogłosił inicjatywę "GIGAWorld' prezentującą 50 mln gospodarstw domowych w Europie już gotowych na internet o gigabitowej szybkości oraz plan podłączenia w ciągu najbliższych kilku lat milionów nowych odbiorców.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 15 z 15)

może masz za słabego kompa na takie łącze albo lecisz po wifi
 0  
 RJG
A może niech najpierw rozbudują swoją sieć tak, aby rzeczywiste prędkości łącza odpowiadały tym na papierze? Bo na razie to kupuje się łącze "do 250 Mbps", a działa ono jak "do 170 Mbps".
http://www.speedtest.net/my-result/5842617386
 0  
@gość 111. Taka firma Elsat działająca w zaledwie w kilku miastach Górnego Śląska już dawno przekroczyła 100 kanałów w jakości hd.
 0  
Tak zapowiadają Gigabit a zapomnieli że na Polskę kilkanaście miesięcy temu zapowiadali 500 Mbit które nigdy nie weszło. UPC odchodzi do lamusa.
 0  
Ja patrzę pod kątem szybkości łącza-stabilność łącza-ping w grach online , oferta tv i na chwilę obecną UPC odpada.Nie dość ,że daje nie do wartościowane łącze ,na którym nie mogę streamować rozgrywki w FULL HD bo łącze wykazuje maksymalnie 30Mbits mimo ,że jest 250Mbits, problemy ze stabilnością w League of Legends - wysokie skoki opóźnień a testowałem ich łącze pod koniec 2015 roku i dalej mimo polepszenia parametru pingu pograć nie da się w godzinach 14-2 w nocy.To prawda ,że ping teraz wynosi w tych godzinach często na poziomie 200ms a 7 lat temu miałem nawet 1500ms w World of Warcraft dlatego nie polecam no chyba ,że chcesz znaleźć tak jak ja w sytuacji gdzie do końca umowy musiałem jakoś wytrzymać bo UPC nie daje gwarancji stabilnych opóźnień w grach online.Neita - Internetia oraz Orange to całkiem inna liga.
 0