Łukasz Szewczyk02.12.2016 (9:31)2 komentarze

Nowe kanały w Netii. W tym m.in. Eleven Extra, WP i Metro HD

Do oferty Telewizji Osobistej dołączyły trzy nowe kanały - WP1, Metro HD i Eleven Extra HD a w przypadku dwóch kolejnych (Zoom TV, Nowa TV) zmieniła się jakość ze standardowej na HD.
Nowe kanały w Netii. W tym m.in. Eleven Extra, WP i Metro HD
Telewizja Osobista Netii oferuje już 192 kanały, w tym 90 w jakości HD. Nowa stacja - WP - należąca do Grupy Wirtualna Polska ma w planach produkcję własnego serialu oraz talk-show publicystycznego.
W ofercie pojawiła się także stacja Metro HD z programami rozrywkowymi i lifestyle'owymi oraz filmami fabularnymi i dokumentalnymi. W ramówce mają się także znaleźć produkcje własne Agory - właściciela stacji.

Nadający 24/7 Eleven Extra HD to trzeci kanał, który dołączy do Telewizji Osobistej. Należący do Grupy Eleven Sports Network sportowy kanał premium nadaje z polskim komentarzem. Widzowie znajdą w nim jeszcze więcej sportu najwyższej klasy na żywo, przede wszystkim czołowe europejskie rozgrywki piłki nożnej, takie jak Ligue 1, Serie A TIM, La Liga Santander czy FA Cup.

Dwa inne kanały o profilu filmowo-rozrywkowym i z dużą dawką informacji oraz publicystyki, czyli Zoom TV i Nowa TV od grudnia będą nadawać w jakości HD. Obie stacje dostępne są w ramach pakietu Na Start.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Potwierdzam ! oprócz tego otwarte okna 9 kanałów TAK DALEJ NETIA .
 3  
kanał nazywa się WP1 !!!!!!! a nie WP TV
 0