Łukasz Szewczyk11.01.2017 (12:58)5 komentarzy

Wytrzymały Philips Xenium V377 dla młodych w sieci Play

Młodzieżowy Philips Xenium V377, wytrzymały smartfon z długim czasem działania, jest już dostępny w ramach oferty Junior Box sieci Play od 1 zł.
Philips V377Philips Xenium V377 to przede wszystkim potężna bateria i energooszczędne komponenty. Akumulator o pojemności aż 5000mAh, energooszczędne podzespoły, technologia Xenium oraz fizyczny przycisk oszczędzania energii gwarantują stały kontakt.
Philips Xenium V377
Charakterystyczna obudowa z czerwonymi wstawkami jest utrzymana w młodzieżowej stylistyce. 5-calowy ekran HD IPS zapewnia jakość szczegółów i odwzorowanie kolorów, przy równoczesnym niskim zużyciu energii.

Philips Xenium V377 pracuje pod kontrolą systemu Android 5.1. Jeśli chodzi o podzespoły, to urządzenie napędza czterordzeniowy procesor 1,3 GHz współpracujący z 1 GB pamięci RAM, który zapewni płynne działanie aplikacji. Wbudowane 8 GB pamięci, które można rozszerzyć o dodatkowe 32 GB dzięki slotowi kart microSD, dzięki czemu nigdy nie zabraknie miejsca na muzykę i zdjęcia.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Mało ramu, mało pamieci. Słabo to widzę...
 1  
Ojcu wcisnęli ten telefon. Powiedziałem... Będziesz żałował... Po miesiącu już żałuję
 2  
Co wy wypisujecie? Zobaczcie jaki potężny akumulator! Normalnie w takich telefonach jest dobrze jak akumulator posiada 2000 mAh ! I to jest jego główna zaleta. 1GB ram mało? To co wy tam instalujecie ? Mi wszystkie apki bezstresowo śmigają na 3 letnim smarftonie samsunga 768 MB ramu! Kiedyś Philips znany był właśnie z telefonów z mocnymi akumulatorami - bez ładowania dwa tygodnie wytrzymywały ale to były pionierskie czasy.
 1  
Czyli coś co jest kiepskie wciska się dla młodych lub "początkujących" ? Oj jeszcze 4 miesiące Play i masz 2 karty mniej...
 0  
Odpowiem Ci tak. Jak będziesz korzystał z telefonu jak moja żona (Samsung J3) - zadzwonić i zainstalowane 3 aplikacje - to bateria wystarczy Ci od 7 do 10 dni. Sam jestem zdziwiony że bateria Li-Ion 2600 mAh może tyle wytrzymać. A jak będziesz korzystał z internetu, poczty, pdf, powiadomień, podglądu kamer itp i miał zainstalowanych około 80 aplikacji (z których naprawdę korzystasz) a dotyczy to Samsunga S4 - to nie dziw się że będziesz go ładował 2 - 3 razy dziennie a 2 GB ramu okaże się za mało. Ale tym co tylko dzwonią wydaje się że to wystarczy, a ty chyba do nich się zaliczasz.
 0