Łukasz Szewczyk09.02.2017 (17:18)4 komentarze

Orange wprowadza nowy dekoder 4K Ultra HD

Orange Polska prezentuje nową ofertę Orange Love i wprowadza na rynek także nowy dekoder telewizyjny Samsung, umożliwiający oglądanie telewizji i filmów w najwyższej jakości 4K Ultra HD.
Od piątku (10 lutego 2017 roku) w Orange Polska dostępna będzie nowa oferta Orange Love, która łączy cztery potrzebne usługi dla domu w jednym pakiecie dla wszystkich domowników: szybki dostęp do internetu, telewizja w jakości 4K Ultra HD, telefon komórkowy i telefon domowy. Więcej o ofercie TUTAJ.
Wprowadzeniu nowej oferty na rynek towarzyszy premiera dekodera marki Samsung z obsługa m.in. 4K:

Dekoder telewizyjny Samsung / Fot. Orange
Nowy dekoder telewizyjny Samsung umożliwia oglądanie telewizji, filmów z wypożyczalni Orange oraz własnych filmów w jakości 4K Ultra HD. To najwyższa jakość obrazu dostępna obecnie w domowych warunkach. W ramach promocji, każdy nowy klient wybierający ofertę z dekoderem Samsung otrzyma bez dodatkowych opłat dostęp do kanału Festival 4K, w ramach którego można oglądać relacje ze światowych festiwali muzycznych, z teatrów i oper. Wszystko bez reklam i w najwyższej jakości obrazu. Natomiast Ci, którzy zamówią HBO, otrzymają dostęp do dwóch sezonów serialu Pakt w jakości 4K w ramach HBO On Demand. Oferta telewizyjna w jakości 4K będzie sukcesywnie wzbogacana.

Dekoder umożliwia równoczesne nagrywanie 3 kanałów podczas oglądania innego. Dzięki funkcji TimeShifting można zatrzymać lub przewinąć oglądany program czy film. Już wkrótce dostępna będzie nowa funkcjonalność pozwalająca na bezprzewodowe podłączenie dekodera z modemem. Wraz z nowym dekoderem Orange Polska wprowadza także nowe, bardziej przyjazne i łatwe w obsłudze menu platformy telewizyjnej.


Klienci, którzy chcieliby skorzystać z nagrywania filmów czy programów telewizyjnych, mogą dokupić dysk o pojemności 500 GB w cenie 49 zł. Dostępna jest także funkcja multiroom, umożliwiająca oglądanie telewizji na 2 telewizorach jednocześnie w cenie 10 zł z VAT miesięcznie. Rozwiązaniem dla tych, którzy chcą mieć dostęp do swojej telewizji także na tablecie czy smartfonie jest Orange TV Go (4,99 zł z VAT miesięcznie).

Komentarze (1 - 4 z 4)

Bez sensu ten dekoder nawet nie ma odblokowanej głowicy satelitarnej DVB S2 by oglądać niekodowane kanały w UHD HEVC
 3  
Po co to jak w Polsce żaden kanał telewizyjny nie nadaje w 4K i jeszcze długo żaden nadawać nie będzie?
 0  
@SOMFY
bo to dekoder IPTV, skoro masz TV obslugujacy 4K, to w TV masz tuner DVB-S, mozesz zeskanowac FTA z poziomu TV.

@Dżony
narzeklabys rowniez gdyby byly kanaly UHD, a dekodery jeszcze ich nie wspieraly. ot, narzekanie, byle narzekac. HD zaczynalo tak samo.
 2  
Ja bym skorzystał z tej oferty ale nie mam internetu stacjinarnego tylko z kablowki.
 1