Łukasz Szewczyk09.02.2017 (17:19)3 komentarze

Nowy modem FunBox 3.0 z szybkim Wi-Fi w Orange

Orange Polska prezentuje nową ofertę Orange Love i wprowadza na rynek nowy modem FunBox 3.0 z szybkim Wi-Fi pozwalającym na transfer danych w prędkości osiąganej do tej pory połączeniem kablowym
Od piątku (10 lutego 2017 roku) w Orange Polska dostępna będzie nowa oferta Orange Love, która łączy cztery potrzebne usługi dla domu w jednym pakiecie dla wszystkich domowników: szybki dostęp do internetu, telewizja w jakości 4K Ultra HD, telefon komórkowy i telefon domowy. Więcej o ofercie TUTAJ.
Wprowadzeniu nowej oferty na rynek towarzyszy premiera modemu FunBox 3.0 z szybkim Wi-Fi:

Modem FunBox 3.0 / Fot. Orange
Najnowszy modem FunBox 3.0 to kolejne urządzenie, dzięki któremu można maksymalnie wykorzystać zalety światłowodu. Dzięki niemu wszyscy domownicy mogą się korzystać z szybkiego WiFi najnowszej generacji (standard WiFi AC z czterema antenami działającymi w trybie MU-MIMO), które umożliwia bezprzewodowy transfer danych z szybkością osiągalną dotąd jedynie przy połączeniu przewodowym. FunBox 3.0 posiada zintegrowany terminal optyczny (ONT) i modem z WiFi, co w praktyce oznacza mniej urządzeń i kabli w domu. FunBox 3.0 zapewnia też najlepszą jakość dźwięku dla telefonii internetowej, na której bazuje telefon domowy w Orange Love. A dzięki aplikacji Mój FunBox na smartfony i tablety z systemem operacyjnym Android, można wygodnie zarządzać usługami dostępnymi poprzez modem.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Powinien posiadać USB 3.0, tym bardziej, że starszy "Funbox 2.0" ma takie USB.
 0  
Funbox 2.0 nie ma USB 3.0 (to że gniazdko ma kolor niebieski w tym przypadku akurat o niczym nie świadczy)
 4  
Ciekawe czy będzie mozna wymienić FunBoksa 2.0 na 3.0, mając dotychczasową umowę nie będącą LOVE'm.
 3