Łukasz Szewczyk09.02.2017 (17:21)17 komentarzy

Orange Love: Szybki internet z telewizją 4K i nielimitowane rozmowy w jednym pakiecie

Orange wprowadza nową ofertę Orange Love, który łączy cztery potrzebne usługi dla domu w jednym pakiecie dla wszystkich domowników: szybki dostęp do internetu, telewizja w jakości 4K Ultra HD, telefon komórkowy i telefon domowy.
Orange Love
- Słuchamy uważnie naszych klientów aby dostarczać im oraz ich rodzinom usługi, które uczynią ich życie łatwiejszym i wygodniejszym, które pomogą im być bliżej wszystkiego, co kochają. W Orange Love znajdą wszystko to, co mamy najlepsze - proste rozwiązania oparte na najnowszych technologiach, zupełnie nową jakość doświadczania telewizji, w bardzo przystępnej cenie. To wszystko nie byłoby możliwe bez inwestycji w naszą sieć, 4G i światłowodową - powiedział Jean-François Fallacher, prezes Orange Polska.
Pakiety Orange Love są dostępne w kilku wariantach. Największy zawiera cztery usługi:
• szybki internet domowy Orange Światłowód o prędkości nawet 600 Mb/s lub Neostradę o wybranej prędkości,
telewizję z niemal 100 kanałami dla całej rodziny w cenie pakietu Orange Love oraz setkami filmów na życzenie i możliwością rozszerzenia pakietu o dodatkowe 50 kanałów na próbę przez 3 miesiące,
telefon komórkowy z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami oraz 3 GB internetu,
telefon domowy z nielimitowanymi połączeniami na numery stacjonarne w kraju, do Unii Europejskiej, Kanady, USA oraz na numery komórkowe do USA i Kanady.

Klienci korzystający z Orange Światłowodu otrzymają w zestawie także nowy dekoder telewizyjny Samsung (więcej o nim TUTAJ), umożliwiający oglądanie telewizji i filmów w najwyższej jakości 4K Ultra HD. W pakiecie znajdzie się też nowy modem FunBox 3.0 (więcej o nim TUTAJ) z superszybkim Wi-Fi pozwalającym na transfer danych w prędkości osiąganej do tej pory połączeniem kablowym. Oba urządzenia pozwalają na pełne wykorzystanie możliwości, jakie oferuje tak szybkie łącze internetowe.

Oferta Orange Love
Orange Love zawierający cztery usługi jest dostępny już od 69 zł z VAT za miesiąc: w zestawie z Orange Światłowodem 100 Mb/s, abonament przez pierwsze 12 miesięcy wynosi 69 z VAT, a przez kolejne 12 miesięcy 99,90 zł z VAT miesięcznie.

Klienci mogą skorzystać także z pakietu Orange Love składającego się 2 usług (Internet domowy w wybranej technologii i prędkości - Orange Światłowód, Neostrada lub Internet 4G dla domu - oraz Telefon komórkowy).

Do wszystkich pakietów można dokupić kolejne karty SIM dla bliskich z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami w abonamencie 19,99 zł miesięcznie za każdą dodatkową kartę.

Orange Love - oferta (od 10.02.2017)
Ofertę Orange Love uzupełniają nowoczesne urządzenia, które pozwalają w pełni korzystać z zalet superszybkiego internetu światłowodowego, mobilnego internetu 4G oraz telewizji 4K Ultra HD.

Do wszystkich pakietów Orange Love można kupić nowoczesne smartfony już od 49 zł na start, w atrakcyjnych miesięcznych ratach, np. HTC Desire 626 (49 zł na start, rata 20 zł), LG X Power (149 zł na start, rata 20 zł), Samsung Galaxy J5 (199 zł na start, rata 25 zł), Huawei P9 lite (299 na start, rata 25 zł), Samsung Galaxy S7 edge (999 na start, rata 75 zł).

Orange poleca także zestawy składające się z telewizora 4K oraz smartfona. Do wyboru jest m.in. 49" Samsung UHD (4K) SmartTV za 349 zł na start oraz miesięczną ratą w wysokości 90 zł. W zestawie z telewizorem dostępne są smartfony: Samsung Galaxy S7 edge, Samsung Galaxy A5, Samsung Galaxy J5 dual SIM lub Samsung Galaxy J3 dual SIM.

Komentarze (1 - 10 z 17)

To pierwszy operator który wprowadza do swojej oferty dekoder UHD (4K) Czekamy na innych !
 6  
Na co dekoder UHD jak nie oferują kanałów w tym formacie?
 21  
4K - dobre :) :) !!!. Sprzęt do niczego nie potrzebny. Szybciej się umowa skończy, niż 4K będzie choć trochę dostępne... Ile HD już jest na rynku... a Polacy dalej na kilkudziesięciu calach oglądają TV w SD...albo pseudo HD
 17  
Ogolnie na rynku jest masa kanlow smieciowych = zbednych, polowe z nich czyli wszystkie ktore obecnie sa w SD. Pozycje z tych kanalow w 90% sato powtorki z powtorek. Za 10 lat TV pojdzie w serwisy streamingowe ikupujac pakiet od operatora sami bedziemy decydowac co kiedy ogladamy. Przykladowo kupujemy pakiet za 130 zl i mamy tam serwis Canal+,HBO, Fox, AXN, Discovery itd. Nikt nie bedzie narzekal ze same powtorki bo codziennie beda jakies nowe pozycje. TV linearna jest juz powoli na wymarciu. Pokazuje to m.in. Netflix. Pozycje "na zywo" tj. Sport czy programy rozrywkowe bez problemu moga byc transmitowane.
 5  
To pierwszy operator który wprowadza do swojej oferty dekoder UHD (4K) Czekamy na innych !
Tylko na co to, skoro nie ma żadnego kanału TV nadającego w rozdzielczości 4K i szybko nie będzie? Ba, nawet na tych kanałach niby HD często dają materiał w niskiej rozdzielczości przeskalowany do HD.
 6  
Ciekawe, czy w przypadku Neostrady do tych 79 PLN jest doliczana opłata za utrzymanie łącza?
 6  
w polsce nie ma kanalu czysto full HD a oni wyjezdzaja z 4K.
 6  
Oferta to jest żałosna bo trzeba jasno powiedzieć, że w zasadzie nigdzie niedostępna, ja obecnie korzystam z www.airmax.pl i osiągam bez problemu na wiosce 900mega, a co do orange i tych 600mega to proponuje poczytać sobie opinie na portalu portal-konsumenta.pl/

Na mojej wiosce to orange sprzedaje po 20mega a realnie jest 1mega co nie pozwala na otwieranie się filmów na YT, w końcu po 3 latach rozwiązaliśmy umowę i mamy jakiegoś porządnego dostawcę
 2  
Barbaro a na twojej wiosce rosną zioła, że takie cuda? Nie pal? Nie piep... bez sensu. W radiówce?
 2  
Oferta to jest żałosna bo trzeba jasno powiedzieć, że w zasadzie nigdzie niedostępna, ja obecnie korzystam z airmax.pl i osiągam bez problemu na wiosce 900mega, a co do orange i tych 600mega to proponuje poczytać sobie opinie na portalu portal-konsumenta.pl/

Na mojej wiosce to orange sprzedaje po 20mega a realnie jest 1mega co nie pozwala na otwieranie się filmów na YT, w końcu po 3 latach rozwiązaliśmy umowę i mamy jakiegoś porządnego dostawcę
Dokładnie. Mieszkam w centrum Wrocławia i jedyne co mi Orange oferuje po kablu, to internet "do 20 Mbit/s" z czego działa maks 15. Wszystko po starych kablach telefonicznych pamiętających chyba jeszcze czasy komuny, a na centrali szczyt technologii, to ADSL2+. I z czym oni do ludzi? Trąbią wszędzie o jakichś światłowodach, które są jak jeti. Każdy o nich słyszał, a mało kto w ogóle widział. ;)
 6