Łukasz Szewczyk15.02.2017 (13:46)15 komentarzy

Plus i Cyfrowy Polsat: Nowa odsłona programu SmartDOM, do 9 produktów i usług

Cyfrowy Polsat i Plus rozpoczynają nowy etap w swojej strategicznej ofercie smartDOM. Od teraz program będzie promowany pod hasłem "Domowy Program Oszczędnościowy". Będzie on liczył aż dziewięć produktów i usług, które można łączyć i dzięki temu oszczędzić na domowych rachunkach nawet 1000 zł rocznie
Domowy Program Oszczędnościowy smartDOM
Obecnie Domowy Program Oszczędnościowy smartDOM to aż dziewięć produktów i usług dla każdego domu. Oprócz flagowych i podstawowych usług: telefonii komórkowej Plusa, Internetu LTE Plus i Plus Advanced oraz telewizji satelitarnej Cyfrowego Polsatu, oferuje dziś również energię elektryczną, usługi bankowe, ubezpieczeniowe oraz z zakresu bezpieczeństwa domu, a także urządzenia telekomunikacyjne oraz sprzęt RTV i AGD. Ze smartDOM-u, według danych za ostatni raportowany okres, korzysta ponad 1,2 mln klientów, którzy posiadają ponad 3,6 mln usług kontraktowych.
- Po trzech latach od startu możemy śmiało powiedzieć, że smartDOM to program, który sprawdził się w polskich domach. Nasze wyniki i badania potwierdzają, że klienci są bardzo zadowoleni z korzyści, jakie przynosi im łączenie usług. Konsekwentnie poszerzamy więc naszą ofertę - mówi Justyna Kulka, Dyrektor Departamentu Strategii Marketingowej w Cyfrowym Polsacie S.A. i Polkomtelu Sp. z o.o. - Nowym klientom i wszystkim, którzy nie znają jeszcze smartDOM-u, będziemy prezentować całe portfolio produktów i pokazywać, jak wygodne i opłacalne dla nich jest zbudowanie "własnego smartDOM-u - dodaje.

Jedną z głównych, niezmiennych zasad smartDOM-u jest prosta zależność - im więcej produktów i usług posiada klient, tym więcej oszczędności może zgromadzić dzięki uzyskiwanym rabatom. Wybierając produkty w ramach Programu, można stworzyć od początku własny smartDOM i pod warunkiem spełniania określonych warunków zaoszczędzić w ten sposób nawet 1000 zł rocznie.

smartDOM - przykładowy zestaw (stan na 15.02.2017)
Domowy Program Oszczędnościowy SmartDOM - usługi:

Telewizja
Telewizja Cyfrowego Polsatu jest usługą, od której można rozpocząć budowę Domowego Programu Oszczędnościowego. Może też być drugim lub trzecim produktem w ramach smartDOM-u, a więc podlega zasadzie "drugi za połówkę, trzeci nawet za złotówkę".

Internet LTE
Usługa Internetu w formie abonamentowej może być pierwszą w ramach Programu smartDOM i można do niej dołączać kolejne, a może też być "drugim produktem za połówkę, trzecim nawet za złotówkę".

Telefonia komórkowa
Telefonia komórkowa, obok oferty Internetu oraz telewizji satelitarnej, to główny produkt mogący stanowić zalążek Programu smartDOM. Podobnie jak usługi wcześniej wymienione może też być kolejną w ramach zasady "drugi produkt za połówkę, trzeci nawet za złotówkę".

Usługi bankowe
Program smartDOM to także usługi bankowe oferowane przez PlusBank. Posiadacze Konta Plus, karty kredytowej PlusBanku lub kredytu gotówkowego w PlusBanku, pod warunkiem spełniania określonych warunków, mogą obniżyć swoje rachunki w Plusie lub Cyfrowym Polsacie nawet do 0 zł.

Usługi ubezpieczeniowe
Klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu, poza dedykowaną ofertą ubezpieczeń, mogą liczyć na dodatkowy rabat smartDOM.

Energia elektryczna
Klienci korzystający z oferty energii elektrycznej od Plusa mogą otrzymać zniżki smartDOM w wysokości 50% opłaty handlowej.

Gaz
Jeszcze w pierwszym kwartale 2017 r. Grupa Cyfrowy Polsat przedstawi klientom ofertę gazu. Podobnie jak w przypadku oferty energii elektrycznej klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu otrzymają w ramach smartDOM specjalne zniżki.

Monitoring pomieszczeń
Bezpieczny Dom to usługa umożliwiające monitoring pomieszczeń, dostępna w Plusie od listopada 2016 roku. Usługa jest dostępna w ofercie na 24 miesiące, a dla klientów smartDOM przewidziano specjalny rabat.

Sprzęt AGD
W ofercie znalazł się również sprzęt niezbędny w każdym gospodarstwie domowym. Są to urządzenia z zakresu dużego AGD (produkty firmy MPM): lodówka, kuchenka, pralka i zmywarka, które można nabyć za gotówkę lub skorzystać ze specjalnie na ten cel przygotowanej oferty kredytowej PlusBanku. Wszystkie sprzęty sprzedawane są z 24-miesięczną gwarancją, którą można przedłużyć o kolejny rok za dodatkową opłatą. Może je zakupić każdy, natomiast klienci Programu smartDOM oraz posiadacze Konta Plus w PlusBanku mogą skorzystać ze specjalnego rabatu 10% na cenę urządzenia.

Kampania smartDOM
Startuje także nowa platforma komunikacyjna i nowa kampania z udziałem ambasadorów smartDOM-u Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka, którzy ruszą w Polskę i odwiedzając zwykłe polskie rodziny, będą w ciekawy sposób prezentować bogactwo oferty i opowiadać o korzyściach z łączenia najróżniejszych produktów i usług. Więcej o kampanii TUTAJ.

Komentarze (1 - 10 z 15)

Słyszałem, że w czerwcu do oferty mają dołączyć truskawki, we wrześniu ziemniaki, w październiku znicze, a w grudniu karpie.
 28  
Chłam się nie sprzedaje ,więc do chłamu dokładają następny chłam.
Tylko NETFLIX I SHOWMAX
 8  
A usługi pogrzebowe?
 18  
Z wiarygodnych źródeł wiem, że usługi pogrzebowe nie będą oferowane bowiem martwy abonent = automatyczne zerwanie umowy bez okresu wypowiedzenia. Mają za to ponoć oferować różne chemikalia zwane suplementami diety, aby nawet martwy abonent jak najdłużej oglądał TV, a jego spadkobiercy zapłacili abonament.
 2  
Gdzie jest logowanie przez media2 a nie przez dziadostwo fb ?
Pisałem przed chwila z konsultantem i twierdzi że nie ma takiej usługi jeszcze. Brak słów.
 1  
Plusowy smartdom prezentuje się świetnie i jest to poważna poprzeczka dla konkurencji. Wiele usług na jednym rachunku i w przystępnej cenie.
 1  
Już od dłuższego czasu mnie kusi smartdom, ale blokują mnie jeszcze umowy u innych operatorów :/ Jak się skończą to na pewno wszystko przenoszę do Plusa/CP.
 0  
No to trzeba tu przyznać Plusowi, że możliwości na oszczędzanie daje bardzo duże. Zresztą sam na tym programie korzystam, więc chętnie Plusa mogę pochwalić.
 0  
9 produktów czy usług w ramach smartdom Polsatu robi wrażenie. Przy 3 usługach potrafili dać cenę 1 pln za trzecią usługę. Teraz wybór jest jeszcze większy. Konkurencja znów ma wyżej poprzeczkę.
 1  
1000 zł rocznie? No, ciekawe, czy ktoś tyle usług z Plusa weźmie. Natomiast 600 zł rocznie już jest dostępne dla praktycznie każdego, czyli można tu mówić o dużej promocji.
 0