Łukasz Szewczyk20.03.2017 (18:40)2 komentarze

Polska premiera Huawei P10. Robert Lewandowski twarzą nowego modelu

Na polski rynek wkracza Huawei P10. Główną cechą modelu jest specjalna funkcja wykonywania profesjonalnych zdjęć portretowych.
Huawei P10
Od 21 marca 2017 roku na polskim rynku oficjalnie dostępny będzie Huawei P10, który pozwala na wykonywania zdjęć o jakości porównywalnej z profesjonalnymi aparatami fotograficznymi. Taki poziom osiągnięto dzięki zastosowaniu podwójnego aparatu drugiej generacji, który powstał we współpracy z legendarną firmą Leica. Dane zebrane przez dwie matryce - 12Mpx RGB oraz 20Mpx monochromatyczną łączone są za pomocą specjalnego algorytmu. Po raz pierwszy również przedni aparat powstał we współpracy z Leica. Innowacją w Huawei P10 jest tryb portretowy. Specjalny sensor zbiera informacje o 190 cechach, związanych z mimiką i kolorystyką twarzy. Wiedza wykorzystywana jest do poprawy oświetlenia oraz podczas stosowania trybów upiększenia.
O bezpieczeństwo baterii dba 8-elementowy układ odprowadzania ciepła i 5 warstw ochronnych, co pozwala obniżyć wydzielaną ilość ciepła o 50%. Dla zwiększenia bezpieczeństwa korzystania z urządzenia, wyposażono je w czytnik linii papilarnych. A co najważniejsze, dzięki procesorowi Kirin 960, 8 rdzeniom i 4GB RAM-u, smartfon obsłuży wymagające aplikacje.

Smartfon jest dostępny w salonach sprzedaży i u operatorów w wersji 4 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej w kolorze srebrnym i czarnym. Cena Huawei P10 to 2699zł

"Perfekcyjny portret” Roberta Lewandowskiego w kampanii Huawei P10
Jednocześnie startuje kampania reklamowa "Perfekcyjny Portret" z udziałem ambasadora Huawei - Roberta Lewandowskiego. - To już kolejny rok, kiedy Robert Lewandowski gra w drużynie Huawei. Właśnie takie osoby chcemy oglądać na perfekcyjnych portretach, które wykonuje Huawei P10. Pokażemy w niej możliwości fotograficzne P10 poprzez historie, które zostały opowiedziane przez twarze różnych ludzi. Chcemy podkreślić jak wiele można wyczytać i uchwycić, robiąc portret. To kolejny krok w zapoczątkowanej rok temu przez Huwei rewolucji fotografii smartfonowej - powiedział Dariusz Marnic, szef marketingu Consumer B.G. Huawei Polska.

Kampania pod hasłem "Perfekcyjny portret startuje 1 kwietnia 2017. Pomysł kreatywny opiera się na historiach, które stoją za każdą z twarzy. Czasami są to historie smutne, tragiczne, ale też wesołe i wywołujące uśmiech. Właśnie z powodu tych różnic każda twarz jest warta sfotografowania. W reklamie zobaczymy wiele różnych twarzy i historii, w tym Roberta Lewandowskiego. Co opowiada twarz najlepszego piłkarza w Polsce? Zobaczymy 1 kwietnia.

Działania obejmują TV, kino, OOH (billboardy, siatki wielkoformatowe, nośniki w centrach handlowych (LCD), internet, media społecznościowe. Równolegle uruchomione zostanie szeroko rozumiane wsparcie w obszarze BTL/Retail: specjalne ekspozycje produktów w punktach sprzedaży, animacje w wybranych salonach i promocje sprzedaży.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Huawei mocno wkracza do grupy flagowych smartfonów i co ciekawe jest już dostępny w Plusie przy całkiem niezłej cenie (oczywiście na raty) i dodatkowymi gadżetami.
 0  
Zgadza się, w Plusie można go dostać w całkiem przystępnej cenie. A telefon wygląda bardzo dobrze. Póki co mam P8, ale marki staram się trzymać i przyjdzie pora za kwartał na P10. Pewnie do tego czasu Plus jeszcze poprawi cenę.
 0