Łukasz Szewczyk21.04.2017 (12:21)4 komentarze

Nowy Mix T-Mobile i kolekcjonerskie figurki "Strażników Galaktyki vol. 2"

Smartfoneria w T-Mobile wzbogaca się o propozycję dla rodziców i młodszych użytkowników. Nowy MIX w T-Mobile to smartfony, sporo Internetu i kolekcjonerskie figurki bohaterów filmu Marvela "Strażnicy Galaktyki vol. 2" w zestawie Superbox.
Od 24 kwietnia 2017 roku w T-Mobile dostępna kolejna propozycja w ofercie MIX. Klienci do wybory mają trzy opcje. Przy najbogatszym wariancie (min. kwota doładowania 50 zł) klienci otrzymują nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y oraz aż 6 GB danych.
Dodatkowo wszyscy w MIX i w zależności od wybranej opcji, otrzymują od 2 miesięcy do nawet pół roku nielimitowanego Internetu. Dodatkowe bonusy czekają na tych, którzy zdecydują się przenieść swój numer od innego operatora, ponieważ przez pierwsze 4 miesiące za pełną ofertę MIX będą płacić tylko 5 zł.

Nowy Mix T-Mobile
Także klienci przedłużający umowę, będą mogli to zrobić już w oparciu o nowe propozycje, oczywiście z uwzględnieniem benefitów wynikających ze stażu w sieci.

Smartfony od 1 zł
W ramach Smartfonerii, do oferty MIX można dobrać smartfony skrojone do swoich potrzeb - a można wybierać wśród szerokiej propozycji smartfonów za 1 zł. Hitowymi propozycjami T-Mobile są Huawei P8 Lite, który w Mix 50 będzie dostępny już za 1 zł oraz Lenovo K5 i Samsung Galaxy J3, które także za 1 zł dostępne będą w Mix 40. Dla przenoszących numer Operator proponuje, także za 1 zł, najnowszy Alcatel Shine Lite w Mix 50.


Strażnicy Galaktyki vol. 2
Kolekcjonerskie Superboxy dla fanów Strażników Galaktyki
T-Mobile przygotował zestawy kolekcjonerskie, zawierające oficjalne figurki z jednego z najbardziej wyczekiwanych filmów 2017 roku - filmu Strażnicy Galaktyki vol. 2. Zabawki przedstawiające Star Lorda, Rocketa oraz Baby Groota są limitowane i dostępne w zestawie z Lenovo K5 lub Huawei P8 Lite.

"Strażnicy Galaktyki 2" to sequel filmu Strażnicy Galaktyki z 2014 roku, opartego na komiksach Marvela. W drugiej części Peter Quill wraz ze swoją drużyną wyrzutków podróżuje przez wszechświat i jako obrońca galaktyki walczy z nowymi niebezpieczeństwami.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Baby groot jest przeuroczy :)
 0  
do najmlodszych moze trafic ta oferta
 1  
Moje dzieci korzystają z Mix-a ale w plusie i on w chwili obecnej daje zestawy smerfowe i to jest chyba lepsze, bo trafia do dzieci jak i do starszych wychowanych kiedyś na kultowej bajce.
 0  
No to zaczynamy dyskusję o wyższości Smerfów nad strażnikami galaktyki? A poważnie - Plus też odświeżył Mixa i ja bym się jednak tego operatora trzymał.
 0