Łukasz Szewczyk21.04.2017 (12:46)5 komentarzy

Nowa usługa w Plusie - Centralka Firmy

Komórkowa sieć Plus dla małych firm wprowadza nową usługę - Centralka Firmy. Umożliwia ona zaawansowane zarządzanie połączeniami telefonicznymi przychodzącymi na numer główny firmy. Centralka Firmy działa na numerze komórkowym w sieci Plus.
Centralka Firmy to usługa, która działa jak wirtualna recepcja, z którą łącza się osoby dzwoniące. To ona wita dzwoniących, przedstawia ofertę firmy, przekierowuje połączenia pod wybrane numery, odbiera wiadomości i fax, a nawet może wysłać SMS-a z informacją dla wszystkich dzwoniących.

Co usłyszą dzwoniący i gdzie będą przekierowywane ich połączenia ustawia się w aplikacji usługi na stronie internetowej. Poprzez aplikację jest też możliwość dokonywania zmian funkcjonalności dostępnych w ramach usługi, a także konfigurowania jej na własne potrzeby. Wybór stopnia złożoności ustawień zależy tylko od decyzji użytkownika i jego indywidualnych preferencji. Do wyboru, w aplikacji usługi są: Centralka podstawowa, Centralka optymalna, Centralka zaawansowana, Centralka własna.

Możliwości Centralki Firmy na numerze komórkowym:
• indywidualne powitanie z ustawianym menu do wyboru tonowego dla osoby dzwoniącej,
• automatyczne przekierowania połączeń pod zdefiniowane numery, zależnie od wyboru osoby dzwoniącej,
• przekierowania bezpośrednio na numer telefonu użytkownika Centralki ,
• odczytywanie dowolnych informacji dla osób dzwoniących - automatyczna zamiana wpisanych treści na mowę,
• wysyłanie wpisanej treści SMS-em - zależnie od wybranej tonowo opcji przez osobę dzwoniącą,
• odbieranie wiadomości fax na swój adres e-mail,
• poczta głosowa.


Miesięczna opłata za korzystanie z usługi wynosi 7,90 złotych netto (9,72 z VAT), a aktywacja usługi oraz rezygnacja z niej są możliwe za pośrednictwem bezpłatnego SMS-a, telefonicznie oraz u sprzedawcy w Punkcie Sprzedaży Plusa.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Dla klientów może to być bardzo praktyczne rozwiązanie, więc Plusa można spokojnie pochwalić. A że w sumie niedrogie, to można się spodziewać, że zainteresowanie centralką może być duże.
 3  
Czegoś takiego właśnie szukałem! Idealnie się plus wstrzelił z tą ofertą! :)
 7  
Super sprawa dla małej firmy. Można zrobić ciekawe menu dźwiękowe i przekierowania do odpowiednich działów. Plus po raz kolejny wprowadził ciekawą usługę.
 6  
sranie w banię
 3  
@ben2 Nie testowałeś nie bredź. Usługa bardzo dobra i znowu Plus przed konkurencją.
 2