Łukasz Szewczyk16.05.2017 (12:06)12 komentarzy

ShowMax w Play. Bez dodatkowych opłat przez rok

Showmax podpisał umowę z komórkową siecią Play. Dzięki tej współpracy użytkownicy Play mogą otrzymać roczny dostęp do filmów i seriali w Showmax bez dodatkowych opłat.
ShowMax w Play
Showmax, który wystartował w lutym 2017, podpisał umowę z Play, dzięki której posiadacze abonamentu w wybranych taryfach oraz nowi klienci, którzy zdecydują się wybrać jedną z objętą promocji taryf, otrzymają 12-miesięczny dostęp do serwisu bez dodatkowych opłat.
- Zainteresowanie klientów serwisem Showmax przerosło nasze oczekiwania. Polacy chcą oglądać filmy i seriale legalnie, a umowa z Play jest kolejnym krokiem upowszechniania legalnego i łatwego dostępu do treści online. Pozwoli nam dotrzeć do milionów nowych i obecnych abonentów Play, którzy już teraz mogą oglądać dowolne ilości seriali i filmów, gdzie chcą i kiedy chcą, bez dodatkowych opłat w Play. - mówi Maciej Sojka, dyrektor Zarządzający Showmax CEE

Showmax
Showmax.com to serwis, gdzie można oglądać seriale i filmy przez internet. W ramach miesięcznej opłaty użytkownicy mogą cieszyć się treściami w dowolnych ilościach - bez reklam, za pomocą rozmaitych urządzeń, m.in. smartfonów, tabletów, komputerów czy telewizorów.

- Współpraca z Showmax to kolejny dowód na to, że konsekwentnie realizujemy swój cel - dajemy wolność wyboru naszym klientom, którzy coraz częściej i bez obaw o koszty słuchają muzyki i oglądają filmy i seriale korzystając z serwisów multimedialnych. Dzięki nam sięgają do legalnych źródeł, bo ułatwiamy im dostęp do niezwykle atrakcyjnych treści, które są w zasięgu ich ręki - dodaje Bartosz Dobrzyński, Członek Zarządu i CMO Play.

Wszyscy klienci, którzy mają podpisaną umowę z operatorem sieci Play w następujących taryfach otrzymają dostęp do Showmax bez dodatkowych opłat:
• dla klientów indywidualnych: Formuła Solo M, Formuła Solo L, SIM Rodzina, SIM Duet, SIM Formuła Rodzina, SIM Formuła Rodzina Unlimited, SIM Formuła Rodzina Unlimited GB, Formuła Smartfon Unlimited 59,99, Formuła Unlimited 49,99, Formuła Smartfon Unlimited 99,99, Formuła Smartfon Unlimited 69,99

• dla klientów biznesowych: SIM FORMUŁA BIZBOX, SIM FORMUŁA KOMFORT Unlimited GB dla Firm, SIM FORMUŁA KOMFORT Unlimited dla Firm, SIM FORMUŁA KOMFORT dla Firm, Formuła Smartfon Unlimited 59,99 dla Firm, Formuła Smartfon Unlimited 79,99 dla Firm, Formuła Europa Unlimited dla Firm, Formuła 4.0 Unlimited dla Firm, Formuła Smartfon VIP dla Firm, Biznes Plan Pakiet 10, Biznes Plan Pakiet 25, Biznes Plan Pakiet Unlimited.

Po rejestracji na stronie www.showmax.com/play posiadacze wyżej wymienionych taryf mogą oglądać dowolne ilości filmów i seriali bez reklam w aplikacjach na urządzeniach mobilnych z systemem iOS lub Android, w przeglądarkach internetowych, przez Chromecast, na Apple TV lub na telewizorach Samsung, LG Smart TV i Android TV. W aplikacjach mobilnych istnieje dodatkowo możliwość pobierania treści, dzięki której użytkownicy mogą pobrać dowolne treści z oferty i obejrzeć je później bez dostępu do internetu.

Komentarze (1 - 10 z 12)

Blondynka i okularnik gdzie haczyk ?
 3  
Zapewne chodzi tutaj o przyzwyczajenie klienta. A 20 pln, to nie jest dużo. Korzystam z hbo i po dodaniu hbo go, przyzwyczaiłem się do tej usługi. Tak to działa ;)
Dadzą ci tidal, spotify, przyzwyczaisz sie do usługi i wykupujesz dostęp ;)
W dodatku marketing szeptany, mnóstwo ludzi skorzysta z szowmax, powie znajomemu, fajna usługa, skorzystaj ;)
 4  
Podobno w showmax com mają też lecieć reklamy Play'a bez reklam
 5  
haczyk pewnie tez bedzie.
jak kiedys chcialem w plejy wziasc europe unlimited to malym drukiem napisano ze unlimited dotyczy tylko pierwszych 15 dni miesiaca. pozostale sa platne. a w nizszej taryfie napisano ze jest pula minut na umowe-1000 minut.
ale jakby co w reklamie unlimited - dziady
 0  
Haczyk jest taki, że po 12 darmowych miesiącach trzeba bulić przez następny ten sam okres 19,90...Po tych darmowych 12 miesiącach powinna być opcja do wyboru czy chcesz zostać dalej ale już płacić, czy rezygnujesz, a tu jest przymus. Musisz płacić i ch...
 3  
Chodzi o bezpłatny streaming w Play czy bezpłatny Showmax? Wyrażenia zawarte w tekście nie są (dla mnie) jednoznaczne.
gram przedstawienie 16.05.2017 (16:05:50)
 1  
"....użytkownicy Play mogą otrzymać..."
A ja mogę wygrać milion w Lotto.
Każdy może, a nie każdy wygra.
 2  
Chodzi o bezpłatny streaming w Play czy bezpłatny Showmax? Wyrażenia zawarte w tekście nie są (dla mnie) jednoznaczne.
Showmax podpisał umowę z komórkową siecią Play. Dzięki tej współpracy użytkownicy Play mogą otrzymać roczny dostęp do filmów i seriali w Showmax bez dodatkowych opłat.
 1  
Polaki-biedaki - dramat bo po roku darmowej usługi trzeba będzie jednak za coś zapłacić.. By się zorientować czy Ci to pasuje czy nie masz opcję darmowych 14 dni.. Tyle wystarczy by zdecydować czy Ci to pasuje..
 0  
Aha czyli tylko te 12 gr za 100 kB i nic więcej. Żadnych dodatkowych opłat. BARDZO dziękuje za taka ofertę.
gram przedstawienie 17.05.2017 (21:25:37)
 0