Łukasz Szewczyk22.05.2017 (12:10)1 komentarz

Nowa Nokia 3310 do końca miesiąca na wyłączność w w Saturnie i MediaMarkt

Nokia 3310, kultowy model telefonu, ceniony za trwałość i niezawodność, wraca w nowej odsłonie. Już od 22 maja będzie można ją kupić w sklepach Saturn i MediaMarkt, które jako pierwsze sieci detaliczne w Polsce będą ją miały w ofercie.
Nokia 3310
Kultowa Nokia 3310 z 2000 roku w sumie sprzedano na świecie ponad 126 mln egzemplarzy, co do dziś stawia Nokię 3310 w czołówce najlepiej sprzedających się modeli w historii. Nie miała aparatu fotograficznego, wifi ani dotykowego wyświetlacza, a mimo to stała się kultowym modelem telefonu, do dziś cenionym za trwałość i niezawodność. Telefon zdobył uznanie dzięki swojej prostocie i wręcz legendarnej już trwałości. W Nokii 3310 można było skomponować własny dzwonek, korzystać z dodatkowych funkcji jak kalendarz czy kalkulator, ale największym hitem okazała się gra "Snake" - autentyczny symbol mobilnej rozrywki.
Dziś kultowa Nokia 3310 wraca w nowej odsłonie. Od dziś nową-starą Nokię 3310 można przetestować w sieci Saturn i Media Markt, które przez dwa kolejne tygodnie mają ją na wyłączność.

Nokia 3310
Nokia 3310
Model wyprodukowany przez HMD ma kształt zbliżony do oryginału, ale wygląd został nieco odświeżony. Tegoroczna wersja, dostępna w czterech kolorach obudowy, jest smuklejsza i lżejsza. Ma większy, zaokrąglony ekran o przekątnej 2,4 cala, zapewniający wygodniejsze korzystanie w świetle słonecznym. Nowością jest także aparat 2 MP z lampą błyskową LED, kolorowy wyświetlacz, nowy interfejs oraz możliwość słuchania radia i odtwarzacz muzyki MP3.

W nowej wersji Nokii 3310 nie mogło zabraknąć odświeżonej gry "w węża" ani kultowych dzwonków. Nie zmieniła się legendarna wytrzymałość baterii. Użytkownicy Nokii 3310 mogą rozmawiać przez telefon nawet cały dzień bez konieczności ładowania. W trybie spoczynku aparat wytrzyma do miesiąca, więc nawet na dłuższy wyjazd nie trzeba brać ze sobą zasilacza.

Cena telefonu w sklepach MediaMarkt i Saturn to 269 zł.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Obawiam się o życie tłumu szturmującego sklepy nie dla idiotów!!!
 0