Łukasz Szewczyk19.06.2017 (12:39)14 komentarzy

Abonament Plusha w punktach Relay, Inmedio i 1Minute

Plush daje możliwość złapania ABO nie tylko na stronie internetowej, ale także w punktach stacjonarnych. Teraz ofertę abonamentową Plusha dla młodych duchem i ciałem można znaleźć w sklepach Relay, Inmedio i 1Minute.
Plush Abo
Plush pozwala na zakup abonamentu poza siecią własną operatora. W ponad 600 salonach Relay, Inmedio i 1Minute można kupić Plush ABO za 25 zł w wersji na czas nieokreślony i z umową na 24 miesiące. Można tam nie tylko podpisać nową umowę, ale także przenieść numer od innego operatora. W sklepach tych można też oczywiście kupić i zarejestrować usługi na kartę.
Plush ABO za 25 zł w ofercie na czas nieokreślony, to: 10 GB internetu; rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne; SMS-y i MMSy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych; zestaw social mediów (Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp) z bezpłatnym transferem danych.

Natomiast SUPER Plush ABO za 25 zł w ofercie na 24 miesiące, to większy pakiet internetowy 15GB; rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne; SMS-y i MMSy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych; social media (Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp) z darmowym transferem. Dodatkowo można dostać za darmo na trzy miesiące YouTube bez limitu z bezpłatnym transferem danych, który nie zmniejsza podstawowego pakietu internetowego.

Komentarze (1 - 10 z 14)

15 gb netu w abonamencie za 25 zł to jest dobra propozycja. Tu Plush fajnie się pokazał. A przy tym w tym abo jest no limit na wszystko i Polkomtel też dobrze wszedł w rlah. Więc jest to przyzwoita opcja.
 6  
5 doładowań i po 8 lat spadam z Plus Mixa. Oferty jak dla nowych klientów. Mam nadzieję, że za 5 miesięcy Plush Abo się utrzyma
 2  
a mi to lotto !!!!!
 2  
jebać kroka i jego wynalazki , a długu za zakup plus gsm nie spłaci do końca świata
 0  
a wy suki z media2 padniecie razem z krokiem
 0  
Do ben2 :Co Cię obchodzi czy spłaci czy nie? Bierze się daną ofertę jak jest dobra lub nie
 2  
Też dobrze oceniam opcję super plush abo. za taką kasę to trudno gdziekolwiek znaleźć coś lepszego, a przy tym plus ma dobrze działający net mobilny. W telefonie ma to znaczenie.
 1  
Krok to juz ma ten kredyt dawno spłacony, tyle że sie tym nie chwali, bo po co? :-D
 0  
Spłacony czy nie - praktycznie każdy poważny biznes sięga po kredyty i nic w tym złego. Trzeba to tylko umiejętnie robić, tak jak np. Polkomtel. Dajmy na to, sporo zainwestowali w sieć lte, ale to się im opłaciło, bo przez długi czas byli pod względem netu mobilnego praktycznie bezkonkurencyjni!
 0  
Dobra oferta Plush Abo Super. To jest to, czego się oczekuje po ofercie dla młodzieży. Przynajmniej mi się tak to widzi.
 0