Łukasz Szewczyk10.08.2017 (14:32)2 komentarze

Netia z nową ofertą na internet dla studentów

Stacjonarnie lub mobilnie, albo zarówno stacjonarnie, jak i mobilnie. Netia przygotowała nową ofertę dla studentów. Oferta charakteryzuje się krótkimi umowami, tylko na 9 miesięcy.
Internet Domowy dostępny jest już od 49,90 zł. W zależności od technologii dostępowej, maksymalna prędkość łącza to 100 Mb/s. Na łączach w technologiach światłowodowych internet o prędkości do 300 Mb/s kosztuje 69,90 zł/miesiąc, natomiast za 89,90 zł miesięcznie można mieć internet do 900 Mb/s. Do każdego z tych pakietów można dokupić usługi mobilne. Plan Mobilny 100 za 10 zł, No Limit 1 GB za 20 zł oraz No Limit z 4 GB za 30 zł. Opłata aktywacyjna za pakiet Domowy wynosi 29 zł, natomiast usługi mobilnej bez urządzenia 9 zł.
Oferta Mobilny to internet mobilny LTE z kartą SIM ze 100 GB danych miesięcznie za 49,90 zł (aktywacja 29,00 zł). W wariancie z routerem WiFi i umową na 24 miesiące abonament to 59,90 zł/miesiąc (aktywacja 49 zł).

Cały czas online to internet Domowy oraz internet mobilny LTE do wyboru 20 GB (20 zł/miesiąc) lub 50 GB (30 zł/miesiąc). Aktywacja tego pakietu to łączny koszt 38 zł. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia usługi mobilnej: Mobilny 100 za 10 zł, No Limit 1 GB za 20 zł lub No Limit 4 GB, SMS i MMS za 30 zł (aktywacja 9 zł).

Do dwóch pierwszych ofert (Dmowy i Mobilny) można dokupić za symboliczną złotówkę techno-gadżet: głośniki bluetooth marki Blaupunkt, słuchawki Philips lub powerbank, a przy zakupie pakietów: Domowy i Cały czas online, Netia daje dodatkowo gratis miesięczny dostęp do HBO GO bez zobowiązania.

Aby skorzystać z powyższej oferty nie trzeba się legitymować indeksem. Promocje dostępne są bez względu na wiek osoby zawierającej umowę, zatem również dla studentów tzw. uniwersytetów trzeciego wieku.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Niech lepiej Netia popracuje nad swoim internetem w technologii HFC, bo rzeczywiste prędkości łącza nie powalają. I niech pomyślą o nowych modemo-routerach, bo obecne nie mają odpowiedniej przepustowości po Wi-Fi.
 2  
I jeszcze niech poprawią telewizję w ofercie Netii bo jakość obrazu na kanałach sportowych z piłką nożną jest tragiczna brak płynności obrazu boiska raz jest mydlany raz normalny brak przyjemności oglądania meczu ! Jak tak dalej będzie to zrezygnuję z Netii i tylko konkurencja mnie ratuje w oglądaniu meczy z przyjemnością kibica . Jak bym wcześniej wiedział że w Netii jest taka jakość TV to bym tego nie brał ! ! ! Na domiar TV z ogromnym opuźnieniem to szok sąsiad krzyczy gol a u mnie nic dopiero po około minucie jest gollllllllllll .....................
 3