Łukasz Szewczyk11.08.2017 (16:42)14 komentarzy

Netia mocniej wkracza na rynek komórkowy. Nowa oferta solo i bez "lojalki"

Sukces usług mobilnych sprzedawanych w pakietach z internetem i TV zachęcił Netię do zaoferowania abonamentów mobilnych solo, czyli bez usług stacjonarnych. Operator oferuje sześć taryf bez "lojalki".
Mobilny Telefon - Netia
Wśród taryf można znaleźć ofertę typu freemium, #ZaDarmoSię, która oferuje 100 minut wymiennych na 100 SMS-ów oraz 100 MB internetu za darmo przez pół roku, a następnie za 9,90 zł miesięcznie.
Kolejna propozycja to trzy oferty za 9,90 zł miesięcznie przez cały okres umowy: #PiszeSię - nielimitowane SMS-y i MMS-y (minuta połączenia za 0,28 zł); #MówiSię - nielimitowane połączenia głosowe (SMS-y i MMS-y za odpowiednio 0,20 i 0,50 zł); #SurfujeSię - 10 GB danych miesięcznie (ceny rozmów i wiadomości analogiczne jak w pozostałych taryfach tej serii).

Do wyboru są też nieco droższe abonamenty: #DużoSię - nielimitowane połączenia oraz SMS-y (MMS-y po 0,50 zł/sztuka) oraz 4 GB danych za 19,90 zł miesięcznie. Za 29,90 zł miesięcznie można natomiast skorzystać z abonamentu o nazwie #WszystkoSię, w którym nielimitowane są zarówno rozmowy, jak i wiadomości SMS i MMS, a pakiet internetowy to 10 GB.

We wszystkich powyższych abonamentach po wykorzystaniu limitów danych (w taryfach #PiszeSię, #MówiSię przez cały okres umowy) można korzystać z nielimitowanego internetu z tzw. lejkiem o przepustowości do 32 kb/s, co pozwala np. na komunikację poprzez aplikacje typu Messenger.

Usługi w powyższych taryfach działają wyłącznie na terenie Polski. Natomiast ceny obowiązują przy e-fakturze i terminowych płatnościach oraz wyrażeniu zgód marketingowych.

Komentarze (1 - 10 z 14)

Niestety, całość na infrastrukturze Play'a, która jest słabiutka...
 10  
Słabiutki to jesteś Ty...
Mam play juz od paru lat i dużo razy zdarza sie że ktoś znajomy nie ma zasięgu a w play jest
 13  
Dziwne, bo na stronach Netii nie ma ani słowa o powyższych taryfach.
 6  
Mam w telefonie w Playv3 * 3 GB na wakacje i płatne ale w tej chwili darmowe Aero2. Potrzebowałem dostać się do Pekao24. Play nie dał rady a Aero2 dało radę.
 2  
mobilenetiapl

tutaj!!
 3  
spadek wlr i pstn wymisil ruch w strefie mvno... ktos trzezwym okiem analizuje problemy firmy.. szkoda ze tak pozno
 3  
Plush najlepszy, zasięg jest idealny,a internet to bajka w porównaniu z Play. Miałem w Play a LTE to tylko z nazwy...
 3  
A2mobile.pl
To jest The best
 1  
mam Aero2 i lipa nigdzie nie ma zasięgu a w Play zawsze jest super.
 3  
A ja dalej czekam na odpowiedź, gdzie na stronie Netii jest o taryfach #pisze się, #mówi się, #surfuje się. Może ktoś mi da linka. Bo mobilenetia.pl nie otwiera się.
 4