Łukasz Szewczyk12.09.2017 (17:53)21 komentarzy

Nielimitowany internet domowy - nowa oferta w T‑Mobile

Łatwa instalacja, 30-dniowy okres próbny i nielimitowany Internet od 45 zł miesięcznie. W środę (13 września 2017 roku) sieć T-Mobile wprowadzi na rynek nowa ofertę "T-Mobile 1 - Internet Domowy".
Nielimitowany internet domowy - nowa oferta w T‑Mobile
- Dziś T‑Mobile stawia kolejny duży krok w realizacji strategii bycia operatorem zintegrowanym i świadczenia konwergentnych usług - zapowiada Andreas Maierhofer, Prezes T‑Mobile Polska. - Przez lata inwestowaliśmy w naszą sieć, przygotowując się na gigantyczny wzrost konsumpcji danych, którego nie da się zaspokoić tylko poprzez infrastrukturę stacjonarną - dodaje.
Nowa oferta "T-Mobile 1 - Internet Domowy" łączy zalety dostępu mobilnego i stacjonarnego. - Działa wszędzie, pozwala (jak w usłudze stacjonarnej) na transmitowanie nieograniczonej ilości danych a przy tym jest tak prosty w użyciu jak to tylko możliwe - dodaje Frederic Perron, szef rynku prywatnego i członek zarządu T‑Mobile Polska.

Dzięki nowej ofercie "T-Mobile 1 - Internet Domowy", sieć T-Mobile od 13 września 2017 roku zaoferuje stabilne i szybkie łącze internetowe w domu, bez skomplikowanej instalacji. Oferta jest dostępna w dwóch wariantach:
• do 20 Mb/s za 45 zł miesięcznie
• do 60 Mb/s za 55 zł miesięcznie


W obu opcjach nie ma limitu danych, dlatego cała rodzina może korzystać z łącza, kiedy chce i jak potrzebuje.

Do wyboru dostępne będą dwa routery: Huawei B525 (1 zł na start), oraz nowość, urządzenie zaprojektowane specjalnie dla T‑Mobile i dostępne na wyłączność w ofercie operatora - Huawei B529 (199 zł na start).

Operator nie nalicza także opłaty aktywacyjnej. Dodatkowo prędkość Internetu domowego można zmienić w każdej chwili w czasie trwania umowy (raz w cyklu rozliczeniowym) W każdym sklepie T‑Mobile lub poprzez Biuro Obsługi Klienta.

T‑Mobile proponuje także klientom możliwość przetestowania oferty przez 30 dni bez obaw i komplikacji oraz zrezygnować z niej w tym czasie bez konsekwencji. Wysokość opłaty za czas użytkowanie rozliczana jest proporcjonalnie. Operator zwraca także opłatę na start za router. Opłata aktywacyjna nie jest naliczana.

Komentarze (1 - 10 z 21)

internet domowy tylko po kablu , inne zabawki to tylko fikcja dla niekumatych
 4  
a ten tekst , \do\ 20 lub 60-ciu megabitów niech sobie wsadzą - w dupę , bo z góry wiadomo że cienko będzie
 7  
nolimit przemawia na duza korzysc, do twgo cena, brak tych ciagnacych sie przez pokoj kabli i dziur w scianach
 4  
Poprosimy link do regulaminu :)
 11  
Nie ma limitu, ale jest FUP.
 9  
Jak Ja jestem skazany do końca życia na nędzną neostradkę, która chodzi do 8Mbit/s to jak najbardziej jestem tą ofertą zainteresowany.
 14  
Tak jest, z prędkością do!!!!!!!! na potrzeby marketingu to można napisać że z prędkością do 1GB, będą dostarczać 1MB w szczycie poboru i też można im skoczyć bo jest wyraźnie napisane że prędkość jest do...
Mam internet o timobajla i we Wrocławiu w centrum rzadko się zbliża do 10mb, taki to ten supernet od nich jest. Pewnie, to sprawnego funkcjonowania wystarczy ale po co mamić ludzi jakimiś kosmicznymi prędkościami? a jeszcze sprzedają do tego sprzęt który umożliwia pobieranie z prędkością światła, kiedy wiadomo że te ich dane trzeba podzielić przez 3
 2  
Ciekawe może przejdę z Netii do T-MOBILE wezmę do przetestowania to zobaczymy . Mogli by jeszcze dać TV jak w Czechach !
 5  
I mały haczyk od tmoobile w regulaminie
dla zineresowanych

W usłudze Internet bez limitu danych po przekroczeniu 10 GB w cyklu, prędkość transmisji ulegnie obniżeniu do maks. 1 Mb/s do końca tego cyklu. Nielimitowane rozmowy, SMS-y/MMS-y w roamingu w UE dostępne są pod warunkiem standardowego korzystania. Wielkość pakietów Internetu, dostępnych w UE w ramach ponoszonej przez Klienta opłaty miesięcznej, oraz obowiązujące opłaty po ich wykorzystaniu są zgodne z cennikiem. Szczegóły w Warunkach Oferty Promocyjnej „T-Mobile 1 – Bez Limitu bez telefonu na 24 miesiące w T-Mobile”.
 21  
Batory to dotyczy internetu w taryfach glosowych tam jest po 10 gb 1 mb.
 15