Łukasz Szewczyk13.09.2017 (12:39)1 komentarz

Publio.pl w mobilnej aplikacji Czytelnia Orange

28 tysięcy e-booków, prawie 3 tysiące audiobooków i 350 tytułów prasowych z oferty księgarni internetowej Publio.pl jest już dostępne w nowej aplikacji mobilnej dla klientów Orange.
Publio.pl w mobilnej aplikacji Czytelnia Orange
Publio.pl i Orange przygotowały nową aplikację mobilną - Czytelnia Orange, dzięki której czytelnicy książek i czasopism zyskają szybki i wygodny dostęp do najnowszych e-booków, audiobooków i e-prasy. Aplikacja pozwala korzystać z pełnej oferty Publio.pl i atrakcyjnych promocji oferowanych przez księgarnię - wystarczy pobrać ją i zainstalować na smartfonie lub tablecie. Rejestracja z podaniem posiadanego numeru telefonu umożliwi błyskawiczne dokonywanie zakupów i czytanie kupionych pozycji już chwilę po złożeniu zamówienia, bez czekania na transfer płatności. Płatność za zakupy będzie automatycznie doliczona do rachunku za telefon.
- Cały czas staramy się podążać za najnowszymi trendami i maksymalnie ułatwiać naszym użytkownikom zakup nowych tytułów. Dlatego w partnerstwie z Orange stworzyliśmy wyjątkową, nowoczesną aplikację, która pozwala cieszyć się lekturą nie tylko bez wychodzenia z domu, ale nawet bez konieczności każdorazowego realizowania płatności - mówi Beata Gutowska, dyrektor zarządzająca Publio.pl.

Klienci Orange jako jedni z pierwszych będą mogli kupić gorące nowości tej jesieni - "Oskarżenie" Remigiusza Mroza oraz "Anię" Grzegorza Kubickiego i Macieja Drzewickiego - pierwszą autoryzowaną przez rodzinę biografię Anny Przybylskiej.

Aplikacja umożliwia m.in. zakup pojedynczych tytułów prasowych, a także cyklicznej, odnawialnej automatycznie prenumeraty. Jej użytkownicy skorzystają również z intuicyjnego odtwarzacza audiobooków, dzięki któremu będą mogli odsłuchać je od razu po zakupie.

Wszystkie kupione tytuły będą dostępne na wirtualnej półce klienta w aplikacji, skąd w dowolnej chwili będzie można pobrać je i zapisać w pamięci swojego urządzenia. Aby korzystać z aplikacji należy mieć dostęp do internetu, ale w ofercie da klientów Orange transfer danych w aplikacji nie pomniejszy pakietu danych.

Aplikacja umożliwia również przesyłanie e-booków na czytniki Kindle za pomocą jednego kliknięcia. Klienci korzystający wcześniej z innych księgarni będą mogli dodać kupione w nich pliki do swojego konta w Czytelni Orange, tak by mieć do nich łatwy dostęp w jednym miejscu.

Aplikację Czytelnia Orange od 13 września 2017 roku mogą bezpłatnie pobrać klienci sieci Orange posiadający urządzenia z systemem Android.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Fajnie, ale jak przeniść ebook na inny czytnik? Mam pocketbook. Dzięki
 0