Łukasz Szewczyk15.09.2017 (15:55)10 komentarzy

Netflix wkrótce w dekoderach Orange TV

Telekomunikacyjna sieć Orange oraz popularna platforma internetowa z treściami wideo Netflix rozszerzają partnerstwo. Nowemu porozumienie międzynarodowe użytkownicy w Polsce zyskają dostęp do oferty Netflix w ramach Orange TV.
Netfllix w Orange
Grupa Orange i Netflix odnowiły podpisaną w 2014 roku umowę, dotyczącą dystrybucji serwisu Netflix dla klientów Orange TV we Francji. Jednocześnie rozszerzyli partnerstwo na wszystkie państwa, w których obecna jest Grupa Orange. W ciągu kilku miesięcy także klienci Orange w Polsce będą mogli skorzystać z oferty Netflix w Orange TV.
Strategiczne partnerstwo pozwoli klientom Orange w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie na korzystanie z serwisu Netflix dystrybuowanego przez Orange TV. Dzięki temu klienci Orange uzyskają dostęp do ekskluzywnej oferty oryginalnych seriali, filmów, komediowych stand-upów, dokumentów oraz programów dla dzieci, którą będą mogli oglądać na telewizorze, telefonie czy komputerze. Na serwisie Netflix dostępne są popularne i nagradzane seriale własnej produkcji "Stranger Things", "Orange is the New Black", "House of Cards" i "The Crown" a także światowe hity "13 Powodów" oraz "Narcos".

Od 2014 roku Orange jest dystrybutorem serwisu Netflix we Francji, a od kilku miesięcy również w Hiszpanii. W nadchodzących miesiącach dostęp do serwisu Netflix, jako część oferty telewizyjnej, zyskają także klienci Orange Polska. W kolejnych krajach serwis będzie dostępny w 2018 roku.

- Chcemy zaoferować naszym klientom najlepsze treści, a zawarcie nowej umowy wzmocni naszą pozycję na międzynarodowym poziomi - mówi Stéphane Richard, prezes i CEO Orange. - To partnerstwo buduje naszą silną relację z Orange we Francji, a w przyszłości umożliwi również milionom naszych klientów w wielu krajach prosty i wygodny dostęp do wiodącego na świecie serwisu internetowego oferującego rozrywkę w jednym miejscu - dodaje Reed Hastings, prezes Netflix.

Orange jest kolejnym operatorem telekomunikacyjnym, który zapowiada wprowadzenie Netflixa do swojej telewizyjnej oferty. Jak już informowaliśmy, Netflix ma pojawić się także w dekoderach UPC.

Komentarze (1 - 10 z 10)

Wszystko fajnie, ale pod jednym warunkiem - że to operatorowi (Orange/UPC) będzie płaciło się abonament za dostęp do Netflix. Bo jak będzie trzeba podawać kartę itd. to nic się nie zmienia w "łatwości" dostępu. I HBO GO nadal górą ;)
 12  
Po co mi netflix w pudelku od Orage jak mam tv z androidem?
 12  
A w UPC już dawno, dawno temu...
...Netflix miał być dostępny przez dekoder
pora przyspieszyć UPC, bo już Was Orange dogoniło ;)
 6  
Tam nic nie ma i tyle w temacie ,ostatnio dodali "Książę w Nowym Jorku" naprawdę woow
 11  
Jest Narcos, Better Call SaulN stranger Things, Ozark czy choćby Black Mirror.
 3  
Myśleli, że jak podbili USA, to z całym światem pójdzie im już znacznie łatwiej. No i wyłożyli się na Polsce :) Hehehe
 1  
Potwierdzam, Netflix przereklamowany...nie ma co ogladac..klika seriali sie znajdzie ale to wszystko..reszta to niestety amerykanski chłam dla gospodyn domowych
 1  
Z tego co wiem to za Netflix będzie się płaciło do Orange. Dla wielu osób nie mających karty kredytowej lub bojących się z niej korzystać w sieci to świetne rozwiązanie.
 2  
Przecież nie trzeba mieć karty kredytowej, nie wiem skąd taka nieprawdziwa informacja. Wystarczy karta do konta.
 1  
Od dawna dostęp do serwisu Netflix może być również za pomocą przelewu DotPay.
 0