Łukasz Szewczyk22.09.2017 (14:15)13 komentarzy

Nowa oferta NC+: Rozmowy i SMS-y bez limitu i 10GB internetu z TV w kieszeni

Satelitarna platforma nc+ poszerza ofertę NC+ Telefon o nowy plan taryfowy zawierający nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich, paczkę internetu 10 GB oraz usługę "TV w kieszeni", dzięki której oglądając telewizję za pośrednictwem aplikacji nc+ GO lub przez stronę internetową ncplusgo.pl nie zużywa się limitu transferu danych.
promocja nc+
Z nowej oferty (rozmowy i SMS-y bez limitu + 10 GB internetu z usługą "TV w kieszeni") mogą skorzystać wszyscy klienci posiadający dowolny pakiet telewizji nc+. Miesięczna opłata za abonament wyniesie 39,99 zł miesięcznie.
Z nowego planu taryfowego można również skorzystać w ramach oferty rodzinnej, w cenie 37,99 zł miesięcznie. Z promocyjnej ceny w ofercie rodzinnej mogą skorzystać: klienci niekorzystający dotychczas z usługi NC+ Telefon, zawierając więcej niż jedną umowę na tę usługę. Także abonenci korzystający już z usługi NC+ Telefon - w ich przypadku ofertą promocyjną zostanie objęta każda nowo zawierana umowa obejmująca tę usługę.

Nowy plan taryfowy dostępny jest w promocji, w ramach której klienci podpisujący nowe umowy na telewizję oraz usługi NC+ Telefon i NC+ Internet nie zapłacą za abonament nawet do 3 miesięcy.

Powyższe promocje obowiązują przy umowach zawieranych na 24 miesiące i uwzględniają rabat za zgody marketingowe.

Komentarze (1 - 10 z 13)

Co z tego jak nie oferują żadnych telefonów do tej oferty , 1 słowem lipa z tym i tyle.
 2  
To jest rozbój w biały dzień,drogo i tyle.
 8  
a co to za firma nc+???
 10  
nc+ współpracuje już od dłuższego czasu z Orange, a teraz z PLAY.

Z Orange na telewizję mają współprace, że ta firma komórkowa ma prawo sprzedawać telewizję nc+ i jej pakiety.

Play natomiast udostępnia sygnał do komórek w ofercie nc+.
 3  
Jak widzę tych dwóch łosi z reklamy wciskających towar niewarty ceny to pusty śmiech mnie ogarnia. A ten telefon za 39,99 zł miesięcznie to już w ogóle kabaret. Konkurencja ma to samo za max 25 - 30 PLN.
 3  
Tego typu oferta w kartach pre_paid chodzą w okolicach 25 zł
 2  
a2mobile wszystko za 19,9zł. NC+ dzięki, ale nie.
 5  
Jeszcze te 40 zł bym zrozumiał, ale gdyby nie była wymagana podstawowa oferta telewizyjna. Za samą ofertę no limit, z internetem i dostępem do nc+GO nawet bym zapłacił.
 3  
Myślałem że prima aprilis to 1 kwietnia, ale widz, że nc+ lubi się ośmieszać. Nie wiem czy nie widzą chociażby smartdomu Plusa, żeby robić tak słabe oferty. Plus (operator telekomunikacyjny) bije ich na głowę.
 2  
Chcą być tacy jak Plus, ale obawiam się, że jeszcze im brakuje. W Plusie taniej, a i usługi obawiam się, że też lepsze. Ale kierunek bardzo dobry.
 0