Łukasz Szewczyk12.10.2017 (12:37)12 komentarzy

Wyborcza.pl w smartfonach T-Mobile. Cyfrowa prenumerata doliczana do rachunku

Gazeta Wyborcza rozpoczęła współpracę z siecią T-Mobile. Klienci tego operatora zyskają bezpłatny dostęp do serwisów Wyborcza.pl. Po zakończeniu okresu promocyjnego będą mogli wygodnie doliczyć płatność za prenumeratę do swojego rachunku za telefon.
Wyborcza.pl w T-Mobile
Klienci T-Mobile mogą aktywować 90-dniowy bezpłatny dostęp do cyfrowych treści "Gazety Wyborczej" za pośrednictwem strony Wyborcza.pl/tmobile.
W ramach pakietu Premium będą mieli dostęp do wszystkich treści publikowanych w serwisach Wyborcza.pl, w tym do artykułów z wydań papierowych Gazety Wyborczej i do dodatkowych tekstów dostępnych wyłącznie dla prenumeratorów. Skorzystają także z aplikacji "Gazety Wyborczej" i jako prenumeratorzy uzyskają możliwość komentowania artykułów na Wyborcza.pl.

- Obserwujemy, że internauci częściej korzystają z usług subskrypcyjnych czy streamingowych i coraz chętniej płacą za jakościowe treści w internecie. Współpraca z T-Mobile pozwala nam dotrzeć do kolejnych czytelników, a klientom tej sieci daje możliwość zapoznania się z bogactwem treści "Gazety Wyborczej". Ważna jest dla nas też wygoda użytkowników, dlatego umożliwiamy im doliczenie płatności do rachunku za telefon - mówi Danuta Breguła, szefowa strategii online Gazety Wyborczej.

Po wygaśnięciu okresu promocyjnego klienci T-Mobile będą mogli przedłużyć prenumeratę i zdecydować o doliczeniu płatności za dostęp do treści Wyborcza.pl w ramach pakietu Premium (29,90 zł za miesiąc) do rachunku za telefon.

Aplikacja Gazety Wyborczej będzie także preinstalowana na nowych smartfonach, dostępnych w salonach T-Mobile.

- Uważnie obserwujemy jak zmieniają się potrzeby naszych klientów i sposób wykorzystania przez nich urządzeń mobilnych. Chcemy dostarczać im nie tylko najlepsze usługi telekomunikacyjne, ale także inne, których poszukują za pomocą telefonów i smartfonów. Dlatego dajemy naszym klientom możliwość korzystania z szerokiego wachlarza treści cyfrowych "Gazety Wyborczej". Ważnym elementem oferty jest możliwość płatności za usługi w rachunku T-Mobile, co jest rozwiązaniem prostym i bezpiecznym dla klienta. Dotychczas w podobnym modelu oferowaliśmy głównie treści rozrywkowe i wideo, na przykład dostęp do platform streamingowych Showmax i Tidal - mówi Piotr Markowski, Dyrektor Departamentu Marketingu B2C, T-Mobile Polska.

W ofercie Supernet Video T-Mobile już wcześniej dostępne były treści wideo z serwisu Wyborcza.pl, czyli kilkadziesiąt stałych programów, prowadzonych przez znakomitych, cenionych dziennikarzy, m.in.: "Crash test" Dominiki Wielowieyskiej, "Studio Dużego Formatu" Włodzimierza Nowaka, "Książka dnia" Michała Nogasia, "I kto tu rządzi" Justyny Dobrosz-Oracz czy programy publicystyczne - poranne "3x3" i wieczorny "Temat dnia Gazety Wyborczej".

Klienci innych operatorów będą mogli skorzystać z płatności dopisanej do rachunku telefonicznego już wkrótce.

Komentarze (1 - 10 z 12)

Żenada.Jąkaty szechter, gnida parszywa i niedomyta chwyta się wszystkiego jak przysłowiowy tonący brzytwy, lecz nic i nikt nie jest w stanie uchronić to GównoW przed całkowitą degradacją.A jak to już niebawem nastąpi to zostaje mu tylko dołączyć do brata i szczekać wspólnie na Polskę.
 13  
Polecam czytać więcej Wasz Dziennik. Po co się produkujesz skoro nie lubisz, nie czytasz, nie idą Twoje pieniądze na tą gazetę? :))))
 5  
Cyba sobie żartują ja tego za darmo nawet nie czytam a co dopiero mialbym płacic .
 13  
panie adamie pan pozdrowi brata w Szwecji...
 16  
to już wiem,żenie kupie T-Mobile...
 5  
"Po wygaśnięciu okresu promocyjnego klienci T-Mobile będą mogli przedłużyć prenumeratę i zdecydować o doliczeniu płatności za dostęp do treści Wyborcza.pl w ramach pakietu Premium (29,90 zł za miesiąc) do rachunku za telefon" .... już widzę te tysiące klientów T-Mobile, którzy zaabonują taki geszeft. :)
 7  
Śmiejecie się z wyborczej. Proszę zobaczyć jaką sprzedaż mają prawicowe dzienniki. Dlaczego tak jest, że pomimo takiej fali wsparcia dla PiS prawicowe media mają tak słabe wyniki sprzedaży. Nie śmieję się z tego, lecz zastanawiam. Nawet blogpress na yt ma mała ilość wyświetleń. Jestem liberałem i bez problemu jak i z ciekawości czytam różne gazety jak i oglądam różne kanały na yt i dziwię się jak i zadaje sobie pytanie co wy ludzie prawicy czytacie jak i oglądacie. JohnB, jakie masz zdanie na ten temat.
 6  
30 zł za takie śmieci??? W każdym bądź razie zapewne Tusk maczał paluchy aby niemiecka sieć promowała Wybiórczą.
 11  
Gazeta Wyborcza chłe chłe chłe !
 14  
gówno chce do dupy ?
 7