Łukasz Szewczyk02.11.2017 (10:11)4 komentarze

Do czego służą Polakom telefony komórkowe?

Z telefonów komórkowych korzysta 92% dorosłych Polaków. Smartfona używa ponad połowa (57%), a ponad dwie piąte (43%) klasycznego telefonu komórkowego - wynika z raportu CBOS.
aplikacja smartfon
Połowa badanych (49%) korzysta wyłącznie ze smartfonów, jedna trzecia (34%) - tylko z klasycznych telefonów komórkowych, a 9% - z urządzeń jednego i drugiego typu.
Do czego służą nam komórki? Z raportu CBOS wynika, że oprócz odbierania i wysyłania połączeń głosowych (100 proc.), często wysyłamy i odbieramy wiadomości SMS (78 proc.). Popularne jest także wykonywanie zdjęć (62 proc.).

Do czego służą nam komórki? / Fot. CBOS
Do czego służą nam komórki? / Fot. CBOS
CBOS

Komentarze (1 - 4 z 4)

Ładowanie
 12  
kiedyś telegon działał tydzień , teraz 1x dziennie trzeba go ładować - zrobcie cos z tym w koncu, sa rozne startappy wystarczy je wdrozyc!
 4  
jak masz dziada to wymień na lepszy model !!!
 4  
~Rafaaaa to tak jak z laptopami, co parę lat wymieniam i zamiast dawać coraz lepsze baterie, dają co raz mniejsze. W praktyce przeciętny laptop działa 3 godziny, a z baterią którą miałem 10 lat temu działał by 8 godzin. No ale co by wtedy było sprzedawane jako flagowce??? Spokojnie mogli by sprzedawać tylko nieco grubsze telefony z baterią 5000 mAh za 700 zł ale po co? Skoro mogą sprzedawać takie telefony za 2500 zł. Powerbanki o takiej pojemności kosztują 60 zł.
 0