Łukasz Szewczyk14.11.2017 (14:31)brak komentarzy

Nowa AutoMapa dla systemu Android już dostępna. Jakie zmiany?

AutoMapa opublikowała nową wersję aplikacji dla systemu Android. Nowości w programie obejmują między innymi: nową wizualizację wyznaczonej trasy, nowy wygląd AutoRadaru oraz wyszukiwarkę Ulubionych Punktów.
AutoRadar w AutoMapie
Nowa wersja Automapy 4.6 dla systemu Android to przede wszystkim nowa wizualizacja trasy wraz z poprawionym działaniem opcji "Pokaż trasę", co pozwala na szybką orientację w terenie i wygodne przeglądanie mapy. Całość uzupełnia nowy sposób prezentacji numerów dróg.
Nowa AutoMapa to również odświeżona szata graficzna AutoRadaru. Zmieniona kolorystyka a także ulepszony układ przycisków ułatwiają zgłoszenia nowych punktów kontroli drogowej, fotoradarów czy wypadków. Warto przypomnieć, że AutoRadar działa nie tylko w Polsce ale i w innych krajach Europy, co czyni go najbardziej rozbudowanym systemem informacji drogowej na rynku rozwiązań nawigacyjnych.

W odpowiedzi na prośby użytkowników, którzy zgłaszali potrzebę szybszego przeglądania zapisanych Ulubionych Punktów, AutoMapa udostępnia nową wyszukiwarkę ułatwiającą wyszukanie zapisanego uprzednio celu. Jest to rozwiązanie przydatne dla zawodowych kierowców, którzy niejednokrotnie mają zapisane nawet kilkaset takich miejsc.

Najnowsza wersja AutoMapy oznaczona symbolem 4.6 dostępna jest w Google Play oraz na stronie AutoMapy w zakładce Pobierz.